آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 203876
تاریخ انتشار : 13 اسفند 1395 23:27
تعداد بازدید : 516

عرضه کارت گرافیک های جدید گیگابایت با قابلیت اجرای بازی های به روز

گیگابایت کارت گرافیک پرقدرتی عرضه کرده است که به صورت پیش فرض اورکلاک شده و قدرت کافی برای اجرای تمام بازی های به روز را دارد.


فناوران- این کارت گرافیک که با استفاده از پردازنده میان رده AMD طراحی شده است، RX460 WindForce OC نام دارد.
 طراحی بی نقص مدار تغذیه و بخش تامین توان در کنار قدرت بالای خنک کننده سبب شده است گیگابایت امکان افزایش فرکانس هسته گرافیکی Baffin به 1212 مگاهرتز در حالت GPU Boost را به دست آورد. از سوی دیگر کاربران نیز شرایط مناسبی برای افزایش فرکانس هسته گرافیکی به اعداد بالاتر را در اختیار دارند تا بتوانند کارایی کارت گرافیک RX 460 را افزایش دهند. 
کارت گرافیک جدید گیگابایت شامل دو نسخه مجهز به 2 و 4 گیگابایت حافظه گرافیکی GDDR5 می شود که هر دو نسخه بدون نیاز به کانکتور تامین توان PCI، توان مورد نیاز خود را از اسلات PCI دریافت می کنند. 
مدار تغذیه 1+4 فاز با بهره گیری از ماسفت های با کیفیت ساخت بالا در کنار چوک و خازن های Ultra Durable سبب پایداری کارت گرافیک GIGABYTE RX460 WindForce 2X در شرایط مختلف می شود. همچنین به کار گیری این تجهیزات سبب فعالیت مدار تغذیه در محدوده دمای بسیار مناسب می شود و به این شکل طول عمر کارت گرافیک نیز افزایش خواهد یافت. 
قابلیت هایی مانند Encode و Decode با کیفیت Ultra HD، استریم و ضبط از بازی های مورد علاقه با توجه به معماری Polaris در اختیار گیمر ها قرار می گیرد. 
همچنین دو فن 80 میلی متری در خنک کننده WindForce 2X قدرت کافی برای کنترل حرارت پردازنده 14 نانومتری Baffin در اختیار دارد و از این نظر با توجه به توانایی خنک کننده و پردازنده گرافیکی، شرایط مناسبی برای اورکلاک کارت گرافیک فراهم می شود.دو فن به کار رفته در نسل جدید خنک کننده WindForce 2X در صورت عدم بارگزاری در محدوده تعیین شده یا افزایش دما به میزان مشخص، به صورت Passive و بدون فعالیت ظاهر می شوند و با گذر از محدوده تعیین شده، فعالیت فن ها آغاز می شود. تنظیماتی مانند افزایش فرکانس هسته و حافظه گرافیکی، سرعت چرخش فن ها و همچنین تنظیم ولتاژ از وظایف اپلیکیشن XTREME Engine گیگابایت است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :