آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 203864
تاریخ انتشار : 13 اسفند 1395 22:54
تعداد بازدید : 513

دبیرکل اتاق اصناف ایران:

ادغام اتحادیه ها از سال آینده شروع می شود

دبیرکل اتاق اصناف ایران در خصوص اقدامات اتاق برای ارتقای فعالیت های صنفی و بهبود بهره وری اتحادیه های تحت پوشش گفت: تدوین طرح ادغام مبتنی بر چابک سازی ساختار جدید سازمانی بر اساس ابزارهای مدیریتی مانند تولید ناب کایزن و کایزن عملیاتی تدوین شده و ادغام اتحادیه ها بر اساس برنامه زمانبندی از سال آینده به اجرا درخواهد آمد.

شاتا- عوض پور با بیان موانع صدور پروانه کسب افزود: بیشترین مشکل در تعدد دستگاه های تصمیم گیر برای صدور مجوز است که لازم است مانند مجوزهای مشابه مورد بازنگری قرار گیرد و بسیاری از فعالیت های غیرضرور کاهش یابد. برای این موضوع در کمیته های تخصصی رفع موانع کسب و کار، کارگروه هایی در حال انجام فعالیت هایی هستند.
دبیرکل اتاق اصناف ایران همچنین درباره مشکلات و موانع توسعه و ارتقای فعالیت های صنفی گفت: این سوال را از جنبه های مختلفی می توان بررسی کرد. اگر موانع ارتقا و توسعه را  بی ثباتی و مشکلات متعدد فضای کسب و کار بدانیم، به یقین بخشی از آن از کنترل خارج است. همچنین اگر بخواهیم به موانع و فشارهای درونی بدنه اصناف مانند عملکرد سنتی، عدم پرداختن به تحقیق و توسعه و موارد مشابه بپردازیم، باز هم می توان ریشه آن را در برخی سیاست گذاری های غلط و حمایت های غیراصولی دانست که لبه تیز و برنده رقابت را کند کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :