آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 20385
تاریخ انتشار : 27 آذر 1391 20:54
تعداد بازدید : 742

Khamenei.ir در فیس بوک

دفتر مقام معظم رهبری، صفحه Khamenei.ir را در فیس بوک راه اندازی کرده است.

رویترز- صفحه فیس بوک دفتر رهبر انقلاب که دو سه روز است راه اندازی شده علاوه بر تصاویر معظم له، شامل بیانات و ارشادات ایشان است.

پیش از این صفحات متعددی در فیس بوک با عنوان رهبر معظم انقلاب راه اندازی شده بود که هیچ کدام رسمی نبود، اما گفته می شود این صفحه جدید که پنج شنبه گذشته راه اندازی شده از سوی دفتر ایشان راه اندازی شده است. البته خبر راه اندازی این صفحه فیس بوک از طریق حساب توییتر دفتر معظم له اطلاع رسانی شده است.

فیس بوک در ایران فیلتر است، اما اخیرا مقام معظم رهبری در استفتایی و در پاسخ به این سوال که: " با توجه به اینکه وب‌سایت فیس بوک در ایران فیلتر شده است، آیا ورود به چنین سایتی صرفا برای ارتباط با دوستان و بدون هیچ فعالیت سوء علیه منافع ملی جمهوری اسلامی اشکال دارد؟" فرموده بودند: " به‌طور کلی اگر مستلزم مفسده (مانند ترویج فساد، نشر اکاذیب و مطالب باطل) بوده و یا خوف ارتکاب گناه باشد و یا موجب تقویت دشمنان اسلام و مسلمین شود، جایز نیست والا مانعى ندارد."

صفحه فیس بوک Khamenei.ir تا لحظه انتشار این خبر بیش از 1500 مورد پسند (Like) شده بود.

دفتر مقام معظم رهبری مدت هاست در توییتر حساب دارد و از آن طریق به اعلام مواضع و بیانات معظم له می پردازد.

تا لحظه انتشار این مطلب، خبر رسمی راه اندازی این صفحه در سایت رسمی معظم له درج نشده بود، بنابراین تایید کامل رسمی بودن صفحه مورد نظر برای ما ممکن نشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :