آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 203804
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1395 11:32
تعداد بازدید : 808

با استفاده از نرم‌افزار سایت همراه مکانیک

امکان قیمت گذاری آنلاین خودروهای کارکرده فراهم شد

در نشست خبری که روز دوشنبه برای معرفی سایت همراه مکانیک برگزار شد، مدیرعامل شرکت خدمات تخصصی خودرو در محل اعلام کرد: امکان قیمت گذاری آنلاین و کارشناسی خودروهای دست دوم و همچنین محاسبه قیمت خودرو با استفاده از نرم افزار در سایت hamrah-mechanic.com فراهم شده است.

فناوران- سجاد باقری، مدیرعامل سایت همراه مکانیک درباره اطلاعات اشتباه در معاملات خرید خودروهای دست دوم از سوی فروشنده اظهار داشت: سایت همراه مکانیک تلاش دارد تا با ارایه کارشناسی و قیمت گذاری خودرو، از بروز مشکلات پس از خرید خودروی دست دوم جلوگیری کند.
باقری با ذکر این نکته که همراه مکانیک بیش از 12هزار خودروی کارکرده را کارشناسی کرده، ادامه داد: از هر ۵ خودروی کارکرده، کیلومترشمار ۲ خودرو دستکاری می شود و17 درصد فروشندگان، خودروی رنگ شده را به نام خودروی بدون رنگ آگهی می کنند و خریداران نیز عموما به این موضوع پی نمی برند و ضرر سنگینی متوجه آن ها خواهد بود. به همین منظور ما در تلاش هستیم تا با کارشناسی 209 نقطه شامل فنی، بدنه و آپشن، خریداران را برای آگاهی از شرایط خودروهای دست دوم همراهی کنیم.
وی همچنین با بیان لزوم کارشناسی خودروهای کارکرده اعلام کرد: علاوه بر کارشناسی حرفه ای، با فراهم کردن ابزار آنلاین و رایگان قیمت گذاری خودرو، به خریداران برای اطلاع از قیمت دقیق خودروی دست دوم مورد نظرشان کمک می کنیم.
وی درباره نرم افزار محاسبه قیمت خودرو که در سایت همراه مکانیک تعبیه شده است، گفت: با استفاده از این نرم افزار کاربر می تواند مدل خودروی خود یا خودرویی را که می خواهد خریداری کند، اعلام کند تا از قیمت دقیق و کارشناسی شده آن مطلع شود.
وی با بیان اینکه سایت همراه مکانیک تنها مرجع قیمت گذاری خودروهای دست دوم موجود در کشور است، افزود: این سایت به غیر از خدماتی که د رخصوص قیمت خودرو به کاربران می‎دهد،  نرم افزار دیگری نیز دارد که از طریق آن کاربر راهنمایی می شود با پولی که دارد چه ماشینی بخرد.
باقری درباره اپلیکیشن همراه مکانیک نیز گفت: فعلا تمام تمرکزمان بر روی سایت است و تصمیمی درباره طراحی اپلیکیشن همراه مکانیک نداریم. 
وی افزود: به احتمال زیاد در آینده ای نزدیک اپلیکیشن قیمت خودروهای دست دوم را طراحی و عرضه کنیم که این بخش کوچکی از خدمات سایت است.
مدیرعامل همراه مکانیک همچنین گفت: کاربران می توانند با مراجعه به سایت و ثبت آنلاین اطلاعات درخواست دریافت خدمات کارشناسی بدهند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :