آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 20358
تاریخ انتشار : 27 آذر 1391 15:50
تعداد بازدید : 469

اورکلاکرها با MSI رکورد زدند

تیم اورکلاکینگ Xtreme labs متشکل از اورکلاکرهای مطرح موفق به ثبت رکورد اول جهان در تست 3D-Mark 11 با امتیاز P18103 با کمک محصولات سری Lightning شرکت MSI شد.

فناوران- این روزها رقابت تنگاتنگ و نفس‌گیری میان اورکلاکرهای حرفه‌ای و البته شرکت‌های مطرح سازنده کارت گرافیکی و مادربورد در زمینه ثبت رکوردهای جهانی اورکلاکینگ شکل گرفته است و شرکت MSI نیز از این موضوع مستثنی نیست. رکورد اورکلاک کارت گرافیکیR7970 Lightning به همراه مادربورد Z77 Mpower توسط اورکلاکرهای اوکراینی شکسته شد.
تیم اورکلاکینگ Xtreme labs متشکل از اورکلاکرهای مطرح جهان، از جمله T0lsty که سابقه چندین دوره حضور در مسابقات زنده اورکلاکینگ MOA را در کارنامه خود دارد، موفق به ثبت رکورد اول جهان در تست 3D-Mark 11 با امتیاز P18103 شد.
 سری Lightning شرکت MSI در بالاترین سطح ممکن از لحاظ کیفیت و کارایی تنها برای شکستن رکوردهای جهانی طراحی و عرضه می‌شوند. کارت گرافیکی R7970 Lightning با دستیابی به فرکانس هسته 1760 مگاهرتز و فرکانس حافظه دو هزار مگاهرتز تحت نیتروژن مایع نقش مهمی در شکستن و عبور از مرز امتیاز بالای 18 هزار در تست 3D-Mark 11 داشته است.
این در حالی است که دستیابی به چنین فرکانس های بالایی برای هر کارت گرافیکی میسر نیست و سری Lightning MSI به دلیل کیفیت ساخت و تولید در کنار ویژگی های منحاین محصول توانایی انجام آن را دارد. علاوه بر کارت گرافیکی R7970 Lightning در تست مذکور و ثبت رکورد جهانی مادربورد Z77 Mpower نیز نقش محسوسی داشته است. این مادربورد که از محصولات جدید شرکت MSI تحت گواهی OC Certified به شمار می آید وظیفه اورکلاک پردازنده Core i7 3770K را تا فرکانس 6.2 گیگاهرتز بر عهده داشته است. به گفته شرکت MSI، علاوه بر ویژگی هایی که در این مادربورد برای اورکلاکرهای حرفه ای در نظر گرفته شده است، این محصول از کارایی و پرفورمنس بالایی نیز نسبت به سایر محصولات این شرکت برخوردار است.
نکته قابل توجه در جدول رده‌بندی و 20 نتیجه برتر تست 3D-Mark 11، تعداد بالای کارت‌های گرافیکی R7970 Lightning استفاده شده توسط اورکلاکرهای حرفه ای است که رقمی بیش از 90% را به خود اختصاص داده است. در واقع توانایی‌های این کارت گرافیکی باعث شده است تا اورکلاکرهای حرفه ای، شرکت MSI و سری Lightning را انتخاب کنند.رکورد اول جهان در تست Unigine Heaven (Xtreme Preset DX11) نیز توسط تیم Xtreme Labs با امتیاز X4064 برای کارت گرافیکی R7970 Lightning به ثبت رسیده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :