آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 20356
تاریخ انتشار : 27 آذر 1391 15:47
تعداد بازدید : 807

گارتنر پیش‌بینی کرد:

رشد 40درصدی تولید تبلت در سال آینده

براساس اعلام گارتنر به عنوان شرکت پژوهش و مشاوره در زمینه فناوری اطلاعات، تولید تبلت ها در سال 2013 رشد 5/38 درصدی به 1/207 دستگاه خواهد
رسید.

خبرگزاری مهر- موفقیت کیندل فایر آمازون، نکسوس7 گوگل و آی‌پد مینی اپل نشان دهنده فرصتی برای تولید تبلت‌های کوچک‌تر با قیمت‌های مناسب‌تر است.
در حال حاضر بازار تبلت قوی‌تر از چیزی است که پیش‌تر انتظار می‌رفت و این امر موجب شده که گارتنر با توجه به شرایط موجود پیش‌بینی کند که تولید تبلت‌ها در سال آینده میلادی افزایش تقریبی 40 درصدی خواهد داشت.
این در حالی است که براساس پیش‌بینی گارتنر تولید تلفن‌های همراه هوشمند نسبت به تبلت‌ها آهسته می‌شود، چراکه شرایط اقتصادی دشوار تقاضای کوتاه مدت برای خرید تلفن‌های همراه را کاهش داده است.
از سوی دیگر پیش‌بینی شده است که تلفن‌های هوشمند با کارکردهای اولیه افزایش می‌یابد و انتظار می‌رود که قیمت آنها به تلفن‌های سنتی برسد.استفاده از تلفن‌های هوشمند با سیستم‌عامل آندرویید در پایین‌ترین سطح کاربردی در مناطق مختلف جهان رو به گسترش است و این امر یکی از عوامل مهم در گسترش استفاده از تلفن‌های هوشمند و تولید تلفن‌های هوشمند با کارکردهای اولیه را تشکیل داده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :