آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 20348
تاریخ انتشار : 27 آذر 1391 15:27
تعداد بازدید : 1010

سایت WWW.7sib.ir راه‌اندازی شد

هفت سیب مجازی در سبد ایرانیان

دنیای مجازی سلامت ایرانیان با عنوان "هفت سیب" به همت معاونت رسانه های مجازی صداوسیما طراحی شده است و از 29 آذر ماه جاری فعالیت خود را آغاز می کند.

معاونت رسانه‌های مجازی صداوسیما- به دنبال تلاش دست‌اندرکاران عرصه پزشکی، ارتباطات و وزارت‌خانه‌ها، موسسات و مراکز مرتبط، به ویژه صداوسیما در 18 ماه گذشته، سرانجام نخستین دنیای مجازی سلامت ایرانیان به نام هفت سیب تاسیس شد.
این رسانه مجازی با هدف ارتقای سطح آگاهی مردم در حوزه سلامت و پزشکی، بهره‌مندی عموم جامعه از خدمات و راهکارهای بهداشتی و درمانی در سراسر کشور و رفع بخش قابل توجهی از نیازهای تمام اقشار جامعه در این حوزه، 29 آذر ماه مقارن با سالروز ولادت با سعادت هفتمین امام شیعیان حضرت امام موسی کاظم(ع) و شب یلدا به طور رسمی فعالیت خود را آغاز می‌کند.
دکتر پیام شهابی، مدیرعامل رسانه مجازی هفت سیب درباره نام‌گذاری این رسانه گفت: نام هفت سیب برگرفته از سنت دیرینه ایرانیان سراسر جهان یعنی هفت سین نوروزی است، زیرا همان‌طور که هفت سین نماد و سنبل ملی ایرانیان است، هفت سیب نیز به عنوان نماد ملی سلامت ایرانیان خواهد بود.
دنیای مجازی سلامت ایران به نشانی اینترنتی wwww.7sib.ir در دسترس کاربران قرار دارد و در آن بخش‌های مختلفی از جمله جامعه پزشکی، طب سنتی و مکمل، معرفی بیماری‌ها، محصولات و خدمات سلامت، زندگی سالم، سلامت کودکان و نوجوانان به همراه بازی و سرگرمی‌های آموزشی بهداشتی مرتبط با سلامت طراحی شده است.
هفت سیب سلامت به عنوان دنیای جامع مجازی سلامت ایران و رسانه مکمل شبکه‌های سلامت صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران قادر است در یک زمان‌بندی منسجم، جمعیت هدف خود را ابتدا از شهرهای کوچک و سپس فراتر از مرزهای ایران افزایش دهد که این یکی از اهداف مهم آن به شمار می‌رود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :