آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 203404
تاریخ انتشار : 7 اسفند 1395 7:45
تعداد بازدید : 415

کیس حرفه ای کولر مستر به بازار می آید

کولر مستر محصول جدیدی به خط تولید سری MasterCase افزوده است.

فناوران-  Pro6 یک کیس با شکل و شمایلی ساده و متوسط در اندازه و الهام گرفته شده از مدل Pro5 است که برنده جوایز متعددی شده است. با سیستم ماژولار FreeForm می توانید ساختار داخلی و خارجی کیس را به شکل دلخواه خود تغییر دهید. 
نخستین ویژگی که Master Case Pro 6 را از بقیه مدل های MasterCase یک سر و گردن بالاتر نشان می دهد، ظاهر یکپارچه و منظم آن است. 
قسمت بالا، جلو و پشت کیس توسط صفحه های یک دستِ خاکستری تیره متالیک صیقل خورده پوشانده شده است. یک LED در پنل جلوی کیس می درخشد. حتی دکمه روشن و خاموش توسط یک درپوش که در پنل بالایی وجود دارد، پوشانده شده است تا ظاهر کیس کاملا یکدست باشد.
کولر مستر فکر می کند طراحی به سبک مینیمالیستی و سازگاری با محیط برای استفاده های خانگی، گیمینگ و دفتر کار مناسب تر است تا اینکه محصول صرفا در چشم باشد. 
این شرکت برای حل مشکل تهویه کیس ها با طراحی یکپارچه ویژگی جالبی به Pro6 اضافه کرده است. این محصول علاوه بر راه های هوای کوچکی که در چهار گوشه کیس تعبیه شده اند، راه هوای مخفی شده ای در پنل های جلویی و بالایی دارند که توسط مگنت هایی بسته هستند و در زمانِ دلخواه شما باز می شوند. 
سیستم منعطف خنک کننده مایع انتخاب دیگری برای خنک نگه داشتن است، منبع آب این خنک کننده 297 میلی متری است که این رادیاتور را می توانید در بالا یا با جا به جایی قفسه HDD در جلو جای گذاری کنید.
این کیس به دلیل فریم قابل تنظیم و قطعات قابل حذف، ساختاری آزاد دارد. همچنین برای SSD دو قفسه با چهار جا در آن تعبیه شده، یک پارتیشن داخلی پاور و کابل های آن را برای نظم بیشتر جداسازی می کند و از پنل clip-and-click برای تنظیم قفسه هارد نیز از فناوری FreeForm بهره می گیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :