آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 20339
تاریخ انتشار : 25 آذر 1391 13:31
تعداد بازدید : 2166

در سرزمین افسانه

ارباب حلقه ها، هوبیت ها، آراگورن و سائورون و جنگ های سرزمین های میانی؛ یا چرا راه دور برویم. شاهنامه گرانقدر خودمان با جنگ های ایران و توران و دیوان و پهلوانان...

و حالا من گمان می کنم که سال های سال در جهانی خیالی، میان موجودات افسانه ای در بند بوده ام و آنچه می نوشته ام، همه در فضای افسانه گذشته است.
آزاده داننده، رییس شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، این احساس را در من به وجود آورد، وقتی که در مراسم گشایش نمایشگاه الکامپ هجدهم، اختلاف تشکل های فناوری اطلاعات را «افسانه ای بیش» ندانست.
یعنی که هیچ نبوده، نه خانی آمده و نه خانی رفته و دعوای تشکل ها، پلمپ فروشگاه ها و شرکت ها، نامه هایی تند و گاه توهین آمیز که بین دو طرف رد و بدل می شد، جلسات مطبوعاتی که به تنش می انجامید و... همه و همه افسانه هایی بوده که مادران این سرزمین پیش از خواب در گوش فرزندان شان زمزمه کرده اند و ما، رسانه ها و خبرنگاران، که کاغذهای گران قیمت را به باز نشر این افسانه ها سیاه کرده ایم و دل به پایان روزهای دعوا بسته ایم.
نزدیکی و تفاهم تشکل های فناوری اطلاعات، آرزوی ماست. اما پاک کردن صورت مساله و افسانه خواندن آنچه پیش چشم همه ما اتفاق افتاده و می افتد، راه به آباددهی در جهان واقع نمی برد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :