آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 203229
تاریخ انتشار : 3 اسفند 1395 23:44
تعداد بازدید : 577

سامانه جامع چک بانک ملی عملیاتی می شود

سامانه جامع چک حال حاضر به صورت پایلوت در یکی از شعب بانک ملی اجرا شده است و با هدف مدیریت بهینه نقدینگی بانک ملی ایران به زودی در تمامی شعب این بانک عملیاتی خواهد شد.

 بانک ملی - معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی با بیان ترافیک خدمات بانکی در روزهای پایانی سال و همچنین لزوم حفظ منافع بانک، راه اندازی هر چه سریع تر این سامانه را مورد تاکید قرار داد و گفت: ارایه و راه اندازی سامانه های انفورماتیک منافعی را برای بانک داشته و با عملیاتی کردن این سامانه، بازخورد مناسبی را خواهیم دید .
وی با تشریح آخرین وضعیت فناوری اطلاعات بانک افزود : عملیاتی کردن سیستم های جدید می تواند بستر مناسبی را برای ارایه خدمات بهتر به مشتریان ایجاد کند. انعطاف پذیری و سرعت فعالیت های نوین بانکی بخشی از امکانات سامانه های جدید بوده و با ارایه این خدمات می توانیم امکانات بهتری را به مشتریان ارایه دهیم. احمدرضا نصر اصفهانی، رییس اداره کل امنیت و توسعه سیستم ها با بیان تحولات ایجادشده در محیط کسب و کار و تشریح خدمات بانکداری الکترونیک گفت: چک یکی از ابزارهای مهم در صنعت بانکداری بوده و با توجه به کاربردهای آن در نقل و انتقال پول در بانک ها و صنوف مختلف نیازمند تحول و ایجاد رضایتمندی بیشتر در بین مشتریان بود؛ از این رو سامانه جامع چک با زیرساخت های متنوع آن طراحی و آماده ارایه به شعب شد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :