آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 202886
تاریخ انتشار : 1 اسفند 1395 11:28
تعداد بازدید : 1021

هوواوی پارسال 139 میلیون گوشی فروخت

پیش بینی در آمد ۲۶ میلیارد دلاری نشان می دهد که هوواوی برای پنجمین سال متوالی با افزایش درآمد همراه شده است. به علاوه رقم فروش ۱۳۹ میلیون دستگاه گوشی هوشمند، حکایت از رشد ۲۹ درصدی سال به سال برای این شرکت دارد.


فناوران- بر اساس گزارش گروه امور مصرف کنندگان هوواوی (CGB)، عملکرد هوواوی سال ۲۰۱۶ نسبت به سال قبل ۴۲ درصد افزایش یافته است.
بر اساس گزارش موسسه تحقیقاتی IDC، نرخ افزایش فروش جهانی گوشی های هوشمند در سال 2016 فقط 6/0 درصد برآورد شده، با این حال هوواوی عملکرد خوبی در بازار دنیا داشته است.
به گفته ریچارد یو، مدیر بخش CBG هوواوی، برنامه هوواوی در سال آینده، تقویت زنجیره تامین و عرضه و توسعه بخش R&D و نیز خدمات پس از فروش است.
بر اساس گزارش مدیر هوواوی، این شرکت روی تقویت همه بخش ها و ساده سازی عملیات، افزایش بهروری و استراتژی نفوذ در بازارهای بین المللی کار می کند.
در حالیکه صنعت جهانی گوشی های هوشمند با رشد کم و نوآوری اندکی همراه است، هوواوی قصد دارد با ارایه محصولات نوآورانه در صنعت موبایل پیشرو 
باشد.
سال 2016 هوواوی سیستم عامل اختصاصی EMUI مبتنی بر آندرویید را توسعه داد و روی فناوری دوربین دو گانه و هوش مصنوعی کار کرد. این شرکت همچنین از آخرین نسخه سیستم عامل EMUI 5.0 رونمایی کرد که با تراشه کرین و ۲۰ فناوری اختصاصی هوواوی سازگاری دارد.
در سال 2016 هوواوی فناوری دوربین دو گانه را با همکاری لایکا روی گوشی های پرچمدارش توسعه داد؛ این نوع دوربین روی گوشی های میت 9 و P9 هوواوی قرار گرفت.
هوواوی توانست از این دو گوشی بیش از ۱۰ میلیون دستگاه به فروش برساند که به این ترتیب نخستین بار است این کمپانی توانسته از فروش دستگاه های پرچمدارش به فروش ۱۰ میلیون دستگاه دست یابد. میزان فروش میت 9 در طول دو ماه ابتدایی عرضه ۵۰ درصد بیشتر از میت 8 برآورد شد.
بر این اساس سال 2017 هواوای نیاز مشتریان را در اولویت قرار خواهد داد. این شرکت قصد دارد روی کانال های فروش، خرده فروشی، برند سازی، بازاریابی و خدمات مشتریانش متمرکز شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :