آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 202884
تاریخ انتشار : 1 اسفند 1395 11:26
تعداد بازدید : 495

درخواست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از فعالان بخش خصوصی:

امور تجارت خارجی را در سامانه جامع پیگیری کنید

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران خواست تا ثبت سفارش کالا و تعیین منشا ارز اعم از بانکی و غیربانکی باید از طریق سامانه جامع تجارت (ntcms.ir) انجام شود.

فناوران- با راه اندازی سامانه جامع تجارت توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت از فعالان بخش خصوصی خواسته شده است برای انجام امور مربوط به تجارت خارجی از این سامانه استفاده کنند که با سازمان مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز مرتبط است. 
در همین راستا نیز محمدرضا مس فروش، رییس اداره صنعت، معدن و تجارت استان تهران، در نامه ای به بهمن عشقی، دبیرکل اتاق تهران، در خصوص راه اندازی سامانه جامع تجارت توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت خواستار این شد که فعالان اقتصادی هرگونه عملیات مانند ثبت سفارش واردات و تعیین منشا ارز را در این سامانه پیگیری کنند.
مس فروش هم چنین از اتاق تهران خواست تا در این مورد اطلاع رسانی جامعی به اعضای اتاق تهران و فعالان اقتصادی انجام شود تا در مسیر انجام امور تجاری مشکلی برای بخش خصوصی ایجاد نشود.
نامه رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران به دبیرکل اتاق تهران در پی نامه یدالله صادقی، سرپرست معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت است که برای سازمان ها در تمامی استان های کشور ارسال شده است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :