آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 202880
تاریخ انتشار : 1 اسفند 1395 11:21
تعداد بازدید : 478

دیروز در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نخستین نمایشگاه تخصصی اینترنت چیزها آغاز به کار کرد

نخستین نمایشگاه تخصصی اینترنت چیزها (IoTex 2017) از دیروز، به مدت سه روز در دانشگاه صنعتی امیرکبیر آغاز به کار کرد.

فناوران- مهدی روحانی نژاد، مدیر فروم اینترنت چیزها ایران (IiF) گفت: صنایع علاقه مند به افزایش میزان هوشمندی و بهره وری در فرآیند کاری و سازمان های بهره بردار از خدمات اینترنت چیزها مانند صنایع مرتبط با نفت، گاز و پتروشیمی، مجموعه های درگیر در حوزه کنتورخوانی هوشمند، شهرداری ها، بخش سلامت، حمل ونقل و بیمه و هوشمندی ساختمان می توانند از نخستین نمایشگاه تخصصی اینترنت چیزها (IoTex 2017) بازدید کنند.
وی افزود: معمولا در نمایشگاه هایی مانند الکامپ به واسطه گستردگی و تنوع زیاد شرکت های حاضر، امکان شناسایی و تعامل با اکوسیستم اینترنت چیزها و شرکت های فعال در حوزه هوشمندسازی خدمات و صنایع وجود ندارد که فروم اینترنت چیزها ایران در نظر دارد از امسال با برگزاری سالیانه این نمایشگاه در بهمن ماه هر سال این خلاء را پر کند.
 مدیر فروم اینترنت چیزها ایران همچنین از اختصاص فضاهای اختصاصی برای استارت آپ های فعال در حوزه اینترنت چیزها که از سراسر کشور ثبت نام کرده اند و همچنین چندین دانشگاه و مراکز تحقیقاتی در نمایشگاه IoTex 2017 خبر داد.
 بازدید از نخستین نمایشگاه تخصصی اینترنت چیزها ایران از ۳۰ بهمن تا دوم اسفند ماه ۹۵ برای علاقه مندان این حوزه رایگان است. در این نمایشگاه، شرکت ها و نهادهای حاکمیتی فعال در حوزه IoT توانمندی ها و اقدامات خود را در یک سال گذشته در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :