آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 202878
تاریخ انتشار : 1 اسفند 1395 11:18
تعداد بازدید : 699

تولید کتاب خوان الکترونیکی کاغذی برای طراحان

شرکت reMarkable با هدف ایجاد تغییرات اساسی در روش طراحی و ایده پردازی دیجیتال، یک کتاب خوان الکترونیکی کاغذی به بازار معرفی کرده است.

فناوران- کتاب خوان کاغذی reMarkable مزایای بسیاری نسبت به کاغذ دارد که از جمله آنها می توان به تولید زباله کمتر، یکپارچه سازی با تمام دستگاه ها و شبکه های ابری و امکان مدیریت و اشتراک گذاری بهتر اشاره کرد.
این دستگاه می تواند علاوه بر ایفای نقش یک کتاب خوان الکترونیکی، برای نت برداری، طراحی و نوشتن مطالب مختلف نیز مناسب باشد. 
ابعاد کوچک reMarkable هم یکی دیگر از ویژگی های مثبت آن نسبت به دیگر محصولات بازار است.
خبری از وجود شیشه در صفحه نمایش 3/10 اینچی این تبلت نیست. 
همچنین نور ملایم، انعکاس یا سطح شیشه ای لغزنده می تواند کار کردن با reMarkable را لذت بخش کند. تاخیر زمانی صفحه نمایش خازنی این تبلت تنها 55 میلی ثانیه است که به گفته سازندگان، سرعت انتقال جوهر الکترونیکی در آن درست به اندازه سرعت انتقال جوهر روی کاغذ خواهد 
بود. 
قلم هوشمند تبلت کاغذی reMarkable هم با پشتیبانی از 2هزار و 48 سطح فشاری مختلف، می تواند مناسب بسیاری از دستگاه ها و تبلت هایی باشد که پیش از این برای طراحی خریداری 
کرده اید. 
هم اکنون پیش فروش کتاب خوان کاغذیreMarkable با قیمت 379 دلار آغاز شده و این تبلت اواسط سال 2017 با قیمت بسیار بالای 716دلار وارد بازار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :