آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 202746
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1395 10:29
تعداد بازدید : 817

محمود صادقی روی صندلی داغ

مکان های دوست داشتنی

این روزها موج انتقادی نسبت به رفتار خبرنگاران و روابط عمومی ها در نشست های خبری به راه افتاده است؛ پیشکسوت های روزنامه نگاری نسبت به سیاست روابط عمومی ها در تعامل با خبرنگاران و شیوه برگزاری نشست های خبری و رفتار خبرنگاران در این نشست ها انتقاد می کنند و خواهان اصلاح شیوه های برگزاری نشست ها، هدیه دادن به خبرنگاران، کسب و تدوین و انتشار خبر از سوی خبرنگاران و پوشش نشست های خبری شده اند. در چنین شرایطی توییت محمود صادقی (@ mah_sadeghi) نماینده مردم تهران در مجلس برای بسیاری از کاربران ازجمله خبرنگاران منتقد نسبت به شیوه هدیه دادن ها و هدیه گرفتن ها در نشست ها مورد توجه قرار گرفت: «دیروز ناهار به اتفاق جمعی از اعضای کمیسیون آموزش مهمان شورای عالی فضای مجازی بودیم.

بهار ادیبان
به هریک از ما یک موبایل هدیه دادند». صادقی این توییت را به همراه عکس جعبه موبایل (گلکسی J2 سامسونگ) منتشر کرد. ظاهرا فقط خبرنگاران در گیر و دار این هدیه دادن ها و هدیه گرفتن ها نیستند. واکنش کاربران توییتر به این توییت خواندنی و جالب است. بعضی از پاسخ های کاربران به این نماینده را بخوانید:
-آقاي صادقي عكس را گذاشته اند كه بعدا برای ایشان حرف درنیاورند كه مثلا «يواشكي» كادو گرفته اند. به این می گویند نماينده باتدبير.
-ابزار جاسوسی نباشد دکتر؟!
-وقتی گوشی که داده اند، گوشی سطح بالایی نیست، حداقل از گوشی های داخلی استفاده می کردند.
-جناب آقای دکتر درود به شرافت و مسوولیت پذیری شما که مردم را از این موضوع مطلع کردید. همین حرکت یک کلاس آموزشی برای همه دولتمردان است.
-آخر سال شده و بودجه های اضافی باید خرج شود. از قانونی بودن این هدایا اطلاع ندارم ولی لطفا جلوی این شیوه را با تصویب طرحی در مجلس بگیرید.
-چند نفر بودید و به نظر شما چرا این کار را کرده اند؟ دنبال تصویب طرح خاصی بودند؟ 
-دكتر شما آدم شريف و درستي هستي. فردا اين موبايل را پس دهيد و پيگيري کنید تا درسي باشد براي ساير نهادها كه نماينده مردم قابل معامله نيست.
-آقای صادقی انشالله این پیام ما را بخوانید؛ کاش تولید ملی به یکدیگر هدیه بدهیم.
-به نظرم خوب باشد که این هدیه را قبول نکرده و به دنبال رسیدگی به دخل و خرج این شورا باشید.
-با پول بیت المال و پول مردم چه بذل و بخشش ها می کنند!
-چک کنید گوشی #قاچاقی نباشد.
-دكتر جان نگفتي با پول چي از كجا براي چي بابت چي اين موبایل را هديه مي دهيد؟ حلال است؟ پول بيت المال است؟ رانت و فسادها از همين چيزها شروع می شود.
- این هدایا از کدام ردیف بودجه این شورای عالی تهیه شده؟ پس نقش دیوان محاسبات چیست؟ باز دم شما گرم، اطلاع رسانی کردید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :