آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 202740
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1395 10:21
تعداد بازدید : 418

Strix Impact ایسوس

ماوسی که 50 میلیون کلیک عمر می کند

ایسوس ماوسی جدید به بازار معرفی کرده که نه تنها در رده سبک وزن ترین ها قرار دارد، بلکه قابل استفاده برای هر دو دست است و با طراحی ارگونومیک، برای بازی های چند نفره آنلاین (MOBA) مناسب است.


فناوران- ماوس Strix Impact با نرم افزار اختصاصی مرتبط با تجهیزات گیمینگ ایسوس که ROG Armoury نام دارد، قابل شخصی سازی است و گیمر می تواند تمامی تنظیمات فنی و جلوه های نورپردازی را به دلخواه خود یا برحسب نوع بازی تغییر دهند.
ایسوس به منظور حفظ دوام و بهبود عملکرد این ماوس، از سوییچ های ژاپنی Omron استفاده کرده که از دوام و ماندگاری 50 میلیون کلیک برخوردار است.
همچنین وزن پایین 91 گرمی این ماوس (بدون درنظر گرفتن کابل) فشار کششی کمتری برای کتف و دست ها در طولانی مدت دارد و جابه جایی ماوس را راحت تر می کند. طراحی ارگونومیک و شکل خاص این ماوس، Strix Impact را برای هر سبک از دست گرفتن ماوس متناسب ساخته است. همچنین این ماوس محدودیتی برای راست دست ها و چپ دست ها دربر نخواهد داشت.
از سوی دیگر به منظور افزایش راحتی و کارآمدی، کلیدهای کلیک چپ و راست به طور کامل از بدنه اصلی Strix Impact جدا هستند که همین ویژگی منجر به واکنش سریع تر و راحت تر برای هر کلیک می شود. 
Strix Impact با نرم افزار ROG Armoury عرضه می شود که این نرم افزار مجموعه ای کامل از تنظیمات را برای عملکرد ماوس در اختیار گیمرها قرار می دهد. این تنظیمات شامل کامل ترین جزئیات فنی تا نورپردازی Aura می شود.
ایسوس در طراحی Strix Impact، سهولت در استفاده را درنظر گرفته تا هنگام بازی گیمر به راحتی تغییرات کارساز خود را بتواند اعمال کند. به منظور تغییر حساسیت DPI ماوس، یک دکمه DPI Switch نیز در ماوس وجود دارد تا بدون اجرای نرم افزار یا پنجره ای جداگانه در هنگام بازی، حساسیت حسگر ماوس را تغییر دهد. 
همچنین در طراحی کابل و اتصال آن به ماوس هم ایسوس با درنظرگرفتن مشکلات تماس آن با سطح ماوس پد، از روکش لاستیکی با جنسی خاص به منظور کمترین میزان اصطکاک با سطح استفاده کرده است تا واکنش ها سریع تر و راحت تر و با کمترین فشار اضافه ممکن صورت گیرد.
این ماوس به زودی در کشور در دسترس خواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :