آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 202601
تاریخ انتشار : 27 بهمن 1395 13:57
تعداد بازدید : 782

دعوت به همکاری از استارت آپ های حوزه سخت افزار

شتاب دهنده سیمرغ با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با اعلام فراخوانی برای دوره شتاب دهی و سرمایه گذاری در کسب وکارهای نوپا با نگاهی ویژه به حوزه سخت افزار از گروه های کارآفرین دعوت به عمل آورد.

معاونت علمی ریاست جمهوری- شتاب دهنده سیمرغ  در حوزه خلق کسب وکارهای نوپا و البته با استفاده از گروه های حاصل از رویدادهایی چون رویداد دست به آچار و هم چنین استفاده از ظرفیت مخترعان و طرح های سطح سه بنیاد ملی نخبگان، با نگاهی ویژه به حوزه سخت افزار دوره های پیش شتاب دهی و شتاب دهی را برگزار می کند.
طول مدت این دوره ۸ ماه است، شتاب دهنده سیمرغ طی چند مرحله طرح ها و اختراعات ارسالی را غربال  می کند، در نهایت مخترعان یا صاحبان طرح امکان حضور در مرحله پیش شتاب دهی و امکان استفاده از امکانات و مزایای موجود را به مدت ۲ ماه کسب می کنند. در پایان این مرحله با نظر کارشناسان حداکثر۱۰ طرح یا اختراع وارد مرحله شتاب دهی می شوند.
شتاب دهنده سیمرغ شتاب دهنده ای منعطف است اما این بدان معنی است که اگر حاضران در دوره شتاب دهی سیمرغ با توجه به امکانات و حمایت های موجود نیازمند زمان بیشتری برای رسیدن به اهداف شان باشند، با نظر کارشناسان منعی وجود نخواهد داشت.
علاقه مندان تا 10 فروردین 96 فرصت دارند در فرآیند شتاب دهی سیمرغ که با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود، ثبت نام کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :