آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 201718
تاریخ انتشار : 18 بهمن 1395 11:12
تعداد بازدید : 1004

ساخت شارژ حرکتی برای ساعت اپل

اپل به تازگی پتنتی در رابطه با یک بند باتری برای شارژ ساعت اپل (اپل واچ) ثبت کرده است.

ایسنا- ظاهرا اپل قصد دارد بندهای هوشمند برای ساعت های خود توسعه دهد و بدین ترتیب شما قادر به استفاده از یک باتری قابل حمل برای شارژ ساعت اپل خواهید بود در حالی که آن را بر دست دارید.
به گزارش مک ورلد، با توجه به ثبت اختراعی که به تازگی منتشر شده، اپل بندهای اپل واچ را به نحوی توسعه داده است که با یک باتری پوشیدنی ترکیب شوند و این ترکیب می تواند دستگاه را در حال حرکت شارژ کند. این باتری می تواند تا حدی در یک بند جاسازی شده یا متصل به بند موجود شود و بستگی به فناوری شارژ القایی اپل واچ برای انتقال قدرت دارد.
بر اساس تصاویر موجود در نرم افزار این اختراع، بند باتری می تواند از مواد انعطاف پذیر ساخته شده تا بهتر با طراحی اطراف و زیر بند ساعت تطبیق داده شود. این دستگاه همچنین دارای یک صفحه شارژ است که می تواند روی سطح ساعت برای شارژ آن قرار گیرد.
علاوه بر این، اپل یک راه برای تنظیم صفحه شارژر و بند باتری در نظر گرفته است که هنگام پوشیدن یا شارژ شدن بیش از حد گرم نشود. صفحه شارژر با توجه به ثبت اختراع، سنسورهایی دارد که می تواند گرمای اپل واچ را تشخیص دهد؛ بنابراین می تواند مشخص کند که آیا شارژ در ظرفیت کامل صورت می گیرد یا چقدر قدرت برای جلوگیری از گرم کردن مچ دست منتقل می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :