آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 201689
تاریخ انتشار : 18 بهمن 1395 10:15
تعداد بازدید : 1063

هیات مشاوران داخلی و خارجی TGC تشکیل شد

هیات مشاوران نمایشگاه Tehran Game Convention با حضور متخصصان بازی سازی صاحب نام و باتجربه و جمعی از بازی سازان داخلی تشکیل شد.

بنیاد بازی های رایانه ای- نمایشگاه TGC به عنوان نخستین رویداد علمی-تجاری و بین المللی بازی سازی در ایران، برای برگزاری هرچه بهتر و شایسته تر، از بازی سازان متخصص داخلی و خارجی در بحث علمی مشاوره 
می گیرد.
 در همین راستا نیز هیات مشاوران TGC با حضور 6 عضو بین المللی و 5 عضو ایرانی تشکیل شده است.
این هیات، هدایت و مدیریت 60 کنفرانس علمی و ۵ کلاس تخصصی این رویداد را در پنج موضوع تکنولوژی و فنی، هنری، طراحی بازی، مدیریت پروژه و تجارت و بازاریابی بر عهده 
دارد.
براساس این گزارش در بخش تکنولوژی و فنی Mike Acton  از شرکت Insomniac Games، آقای Sébastien Lagarde از شرکت Unity Technologies و نیز یاسر ژیان از شرکت فن افزار شریف حضور دارند.
در بخش هنری Henry LaBounta از شرکت معروف و شناخته شده Zynga و امیرحسین عرفانی از استودیو بازی سازی SpaceFox در هیات مشاوران حضور دارند.
در بخش طراحی بازی خانمSusan O›Connor نویسنده، طراح و مشاور بین المللی بازی سازی با تجربه نویسندگی در بازی های توم ریدر، فار کرای ۲ و بایوشاک و آیدین ذوالقدر بازی ساز مطرح مستقل، مشاور و مدرس بازی سازی به هدایت و مدیریت کنفرانس های این بخش خواهند پرداخت.
در بخش تولید و مدیریت پروژه Keith Fuller از شرکتFuller Game Production با سابقه حضور در ساخت بازی های Call of Duty Black Ops، Quake 4 و Singularity و امیرحسین فصیحی از شرکت فن افزار شریف این بخش را هدایت می کنند.
درنهایت بخش تجارت و بازاریابی رویداد توسط Phil Elliott از شرکت Square Enix و فرزام ملک آرا از شرکت توسعه گر شبیه ساز هدایت می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :