آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 201624
تاریخ انتشار : 17 بهمن 1395 11:25
تعداد بازدید : 946

تولید آیفون در هند نزدیک است

اپل به زودی تولید و مونتاژ گوشی های آیفون خود را در کشور هند آغاز خواهد کرد. انتظار می رود این فرایند از ابتدای بهار آغاز شود.

فارس- اپل قصد دارد با تمرکز بر بازارهای بزرگ تلفن همراه در جهان از جمله هند سهم بیشتری از این بازار را به خود اختصاص دهد. البته هند کشوری است که بیشتر به علت استفاده از گوشی های میان رده و متوسط مورد توجه است.
اپل به همین منظور از شرکت تایوانی Wistron کمک گرفته تا با همکاری آن گوشی های آیفون خود را در کارناتاکای بنگلور هند تولید کند. مدیران اپل به همین منظور در ماه ژانویه به هند سفر کرده و مذاکراتی را با مقامات محلی در بنگلور هند انجام داده بودند.پیش از این، زمزمه هایی درباره احتمال تاسیس کارخانه ای جدید برای تولید گوشی های سامسونگ در هند هم شنیده می شد. کندشدن روند استقبال از گوشی های هوشمند در چین و اشباع برخی بازارهای دیگر باعث شده شرکت های گوشی ساز به هند توجه بیشتری نشان دهند.گفته می شود طرف آمریکایی در تلاش است تا شرایط مطلوبی را برای فعالیت خود در هند ایجاد کند و از جمله به دنبال معافیت مالیاتی 15 ساله برای تسهیل واردات تجهیزات و امکانات مورد نیاز خود به هند است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :