آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 20144
تاریخ انتشار : 22 آذر 1391 11:6
تعداد بازدید : 1260

حامی سافت در الکامپ ارایه کرد

بازی های سالم برای کودکان

شرکت حامی سافت در هجدهمین نمایشگاه الکامپ با هدف ارایه بازی های سالم برای کودکان حضور یافته است.

 

فناوران- حامد کامکار، مدیرعامل شرکت حامی سافت اعلام کرد: این شرکت که کار خود را از سال 1386 آغاز کرده در زمینه ارایه سرگرمی‌های دیجیتال برای کودکان فعالیت می‌کند.
وی گفت: در حال حاضر سرگرمی‌های دیجیتال حامی سافت برای کودکان گروه سنی 4، 8، 10، 12 و 15 ساله ارایه شده است.
کامکار با بیان اینکه همه این سرگرمی‌های دیجیتال برای گروه‌های سنی مذکور از وزارت ارشاد تاییدیه و هولوگرام دریافت کرده‌است، گفت: این سرگرمی‌ها به شکل DVD و CD ارایه می‌شود و نیازی به نصب روی دستگاه‌ها ندارد.
وی با بیان اینکه شرکت حامی‌سافت دو مجموعه جدید برای کودکان ارایه کرده، گفت: این مجموعه‌ها شامل آموزش دوره‌های بازی به شکل سه‌بعدی با همکاری مرکز بازی‌سازی 3D Max و بازی‌ برای کودکان 4 تا 7 ساله است که کارهای روزانه همچون مسواک زدن را به آنها آموزش می‌دهد.
وی گفت: این مجموعه شامل بازی‌های سریالی است که برای نخستین بار ارایه شده و هر بخشی از آن شامل آموزش‌های عملی برای کودکان است و موضوعات جدیدی را آموزش می‌دهد.
وی افزود: ساخت این بازی‌ها از اوایل سال 91 آغاز شده، مدل‌سازی آن به اتمام رسیده، در مرحله سناریونویسی قرار دارد و احتمالا تا اوایل سال 92 مراحل ساخت آن به اتمام خواهد رسید.
وی‌ با بیان‌ اینکه این شرکت تاکنون 15 محصول تولید کرده، گفت: مجموعه دیگری به نام ستایش ارایه کرده‌ایم که یک برنامه مذهبی برای کودکان است و مراحل مختلفی دارد و بر اساس آن کودکان نماز خواندن، وضو گرفتن و زندگینامه 14 معصوم را آموزش می‌بینند.
وی افزود: این مجموعه شامل داستان‌های کودکی 14 معصوم و پندهایی از نهج‌البلاغه به سبک فانتزی است و فرشته ای به نام ستایش به شکل انیمیشنی آموزش‌های مذهبی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :