آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 200446
تاریخ انتشار : 3 بهمن 1395 11:32
تعداد بازدید : 538

بدون تیتر

ایسنا- یک فعال صنعت نساجی و پوشاک معتقد است حادثه ساختمان پلاسکو، بازار پوشاک را در کوتاه مدت تحت تاثیر قرار می دهد اما برای بازار شب عید مشکلی از بابت افزایش قیمت و کمبود عرضه وجود نخواهد داشت.


 ایسنا- عبدالناصر همتی، رییس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه چهار تا پنج شرکت بیمه ای درگیر حادثه ساختمان پلاسکو هستند، گفت: با توجه به اینکه بیمه آتش سوزی یک بیمه اختیاری است، بنابراین متاسفانه بسیاری از شرکت ها، سازمان ها و بنگاه های تجاری از این بیمه سر باز می زنند، در حالی که باید ریسک خودشان را نزد شرکت های بیمه نگهداری کنند.
 فارس- مدیرعامل آزادراه تهران-شمال از انصراف قرارگاه خاتم از حضور در قطعه دوم این آزادراه، پیشرفت ۹۰ درصدی طرح چینی ها در قطعه یک و کاهش ۵۰ درصدی توان آنها، مذاکره همزمان با ۳ سرمایه گذار و تخفیف ۵۰ درصدی نرخ عوارضی قطعه چهار برای محلی ها خبر داد.
 تسنیم- آمارهای اولیه بانک مرکزی ونزوئلا نشان می دهد نرخ تورم این کشور در سال ۲۰۱۶ میلادی به ۸۰۰ درصد افزایش یافته، در حالی که اقتصاد ونزوئلا رشد منفی 18/6درصدی را تجربه کرده است.
 مهر- تمام سرپرستان خانواری که یارانه نقدی آنها قطع شده است، می توانند نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنند؛ همچنین قطع یارانه نقدی خانوارها پیش از اطلاع رسانی از طریق پیامک ممنوع است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :