آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 200425
تاریخ انتشار : 3 بهمن 1395 11:0
تعداد بازدید : 397

استفاده از آهن ربا در نسل بعدی قلم های هوشمند اپل

گزارش ها حاکی از این است که شرکت اپل به منظور تسهیل استفاده از قلم های هوشمند خود و برطرف شدن نگرانی کاربران درباره گم شدن این قلم ها، سعی دارد در نسل بعدی قلم های هوشمند خود از آهنربا استفاده کند.

ایسنا-  براساس گزارش منتشرشده از سوی اوبرگیزمو، یکی از بزرگ ترین معضلات کاربران اپل، نگرانی درباره چگونگی نگهداری قلم های هوشمند و جلوگیری از گم شدن 
آنهاست.
بر خلاف سری گلکسی نوت سامسونگ که قلم های آن دارای جای مخصوص هستند، قلم اپل به صورت جداگانه حمل شده و احتمال گم شدن آن بسیار زیاد است.
حال بر اساس گزارش های به دست آمده مشخص شده است شرکت اپل قصد دارد به منظور جلوگیری از مفقود شدن این قلم های هوشمند که قیمت زیادی هم دارند، در ساختار نسل بعدی آنها از آهن ربا استفاده کند تا کاربران به راحتی بتوانند آن را به بدنه iPad خود نصب کرده و با خیال راحت آن را حمل کنند.
شاید این خبر نیز از نگرانی های کاربران در ارتباط با مفقود شدن قلم های هوشمند کم نکند، اما نکته قابل توجه اینجاست که اپل پیش تر نیز از آهن ربا در Smart Cover خود استفاده کرده و کسانی که با این فناوری آشنایی دارند، به خوبی از قدرت بسیار بالای این آهن رباها آگاهی داشته و می دانند که جدا کردن آنها به سادگی امکان پذیر
نیست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :