آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 200421
تاریخ انتشار : 3 بهمن 1395 10:55
تعداد بازدید : 1100

تجهیز تمام دستگاه های دولتی به فیبر نوری مستقل

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: باید از ظرفیت های بزرگ خدمات فنی مهندسی کشور در بحث صادرات با توجه به توافقات صورت گرفته استفاده شود.


ایسنا- رسول سراییان در جلسه شورای اداری استان زنجان با بیان اینکه خوشبختانه وضعیت ارتباطات استان زنجان در شرایط بسیار مطلوبی قرار دارد، اظهار کرد: در حال حاضر همه دستگاه های دولتی کشور مجهز به فیبرنوری مستقل شده اند و مخابرات این آمادگی را دارد تا به کسانی که نیاز به فیبرنوری دارند، خدماتی با زیرساخت های امن و ظرفیت نامحدود ارایه دهد.
وی ادامه داد: همه نیازهای اپراتورهای کشور از طریق لینک های زیرساختی تامین شده است و در استان زنجان نیز اپراتورها وضعیت بسیار مطلوبی را ایجاد کرده اند، به طوری که این وضعیت موجب رقابت و ارایه سرویس های متنوع به مشترکان شده است.
سرائیان با بیان اینکه کشور جایگاه بسیار مناسبی در بحث صدور خدمات فنی مهندسی پیدا کرده است، گفت: ظرفیت های بسیار بزرگی در کشور در بحث صدور خدمات فنی و مهندسی در بحث اجرایی وجود دارد که با صادر کردن این خدمات می توانیم موجبات کسب تجربه های بین المللی را برای جوانان فراهم کنیم و از طرفی ایجاد کسب و کار را در این بخش داشته باشیم و از برکات برجام هم در این امر بیشتر استفاده کنیم.
این مسوول ضمن درخواست از مسوولان نهادهای مختلف دولتی مبنی بر همکاری با شرکت مخابرات برای اجرایی کردن سریع پروژه ها گفت: با همکاری دستگاه های دولتی با شرکت مخابرات در امور نصب سایت، فیبرکشی و دریافت مجوز، این شرکت می تواند با تمرکز بر بخش امکانات و تجهیزات، پروژه ها را با سرعت بیشتری پیش ببرد.
در ادامه این جلسه، معاون یکی از اپراتورها با بیان این موضوع که سرمایه گذاری های زیادی در استان زنجان در امر پوشش نسل جدید تلفن های همراه انجام شده است، گفت: برای افزایش دسترسی مردم به خدمات اینترنتی و نسل جدید تلفن های همراه و توسعه شبکه های ارتباطی به فناوری های نوین سرمایه گذاری های کلانی در استان زنجان انجام شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :