آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 200411
تاریخ انتشار : 3 بهمن 1395 10:27
تعداد بازدید : 1042

هلاکت رییس باند اغفال مردان در فضای مجازی

فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت گفت: طی یک عملیات هماهنگ باند چهار نفره اغفال مردان در فضای مجازی جیرفت از توابع استان کرمان متلاشی شد و سرشاخه اصلی باند به هلاکت رسید.

ایرنا- سرهنگ ماشاالله ملایی افزود: 25 دی ماه سال جاری فردی با پلیس 110 جیرفت تماس گرفت و یک مورد اخاذی را در روستای قاسم آباد بلوک گزارش کرد.وی گفت: بلافاصله تیمی برای بررسی با شاکی به محل اعزام، کار تحقیقاتی انجام و در کمتر از سه ساعت سرکرده باند شناسایی شد.
ملایی بیان کرد: طی تحقیقات مشخص شد شاکی در فضای مجازی با سرکرده باند که خود را به عنوان خانم معرفی کرده، آشنایی و سرکرده باند شاکی را اغفال و چندین مرحله پول دریافت می کند.
فرمانده انتظامی جیرفت افزود: بعد از آشنایی های تلفنی اولیه سرکرده باند با صدای زنانه، شاکی را برای ملاقات به روستای قاسم آباد بلوک می کشاند و به محض حضور شاکی با اسلحه او را متوقف می کنند.
وی گفت: بعد از گروگان گیری به شاکی متعرض و از آن پول اخاذی می کنند، با پول کارت به کارت شده در کهنوج مواد مخدر خریداری می شود و شاکی را نیمه شب 25 دی ماه سال جاری رها می کنند که بلافاصله با پلیس 110 تماس برقرار می کند.
ملایی ادامه داد: ماموران پلیس با انجام فعالیت های اطلاعاتی برای بازداشت وی با حکم قضایی به مخفیگاه متهم وارد شدند که با تیراندازی شرور مسلح به سمت ماموران انتظامی، ماموران هم به سمت وی تیراندازی کردند و در این درگیری شرور مسلح به هلاکت رسید.
وی افزود: این شرور مسلح سابقه تیراندازی، اخلال در نظم و مشارکت در قتل را داشته است که با توجه به این سوابق محکوم به ده سال حبس بوده و در مدت حبس خود به بهانه مرخصی متواری می شود.
وی افزود: سه نفر دیگر اعضای این باند دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.
فرمانده انتظامی جیرفت گفت: اعضای این باند در فضای مجازی با معرفی خود به نام های زنانه، مردان را اغفال و از آنها اخاذی و سوءاستفاده می کردند و در پنج ماه گذشته در مورد مشابه برای یک نفر اهل شیراز سوءاستفاده کردند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :