fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 200317
  تاریخ انتشار : 2 بهمن 1395 0:40
  تعداد بازدید : 1465

  بپرسیم

  اطلاعات بخش اصلی زندگی روزمره را تشکیل می دهد و ما برای ادامه حیات و پویایی کسب و کار خویش به آن احتیاج داریم.

  به دست آوردن اطلاعات از محیط پیرامون کار ساده ای نیست. مدیران کارخانجات، روسای ادارات و به طور کلی تر مسوولان به نظرات مردم برای پیشرفت در کار خود احتیاج دارند، چراکه مصرف کنندگان محصولات و خدمات ایشان مردم بوده و با کسب رضایت آنان می توانند در زمینه فعالیت از رقبا پیشی بگیرند.نظرسنجی از یک جامعه آماری راه مناسبی برای باخبر شدن از نظرات مردم است، اما چگونه می توان از اقشار مختلف نظرسنجی کرد؟ 
  «بپرسیم» مجموعه ای ا ست که به صورت هفتگی از طریق وب سایت و اپلیکیشن، نظرسنجی هایی در اختیار کاربران خود قرار می دهد و آنان نیز با هدف بهبود سطح کیفی زندگی خود به این بسته های نظرسنجی پاسخ می دهند. نتایج به دست آمده برای این است که به اطلاع همگان برسد تا سهمی در اطلاع رسانی و چه بسا بهبود بخشیدن و تعالی جامعه و مردمان جامعه داشته باشد. ضمن این که اطلاعات شخصی مربوط به کاربران، نزد بپرسیم امانت بوده و بصورت محرمانه حفظ می شود.
  در مجموعه بپرسیم، امتیازدهی از طریق پاسخ گویی به بسته ها یا دعوت دیگر دوستان به انجام این کار فرهنگی صورت می گیرد که این امتیازات در نهایت برای شرکت در قرعه کشی های سالانه بپرسیم استفاده می شود.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :