آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 200294
تاریخ انتشار : 2 بهمن 1395 0:13
تعداد بازدید : 562

هشدار در مورد مشکلات جدی ویندوز 7

مایکروسافت به طور جدی به کاربران ویندوز 7 هشدار داده که این سیستم عامل دارای مشکلاتی است و کاربران باید هرچه سریع تر از این سیستم عامل به سیستم عامل های جدیدتر مهاجرت کنند.


فارس- مایکروسافت با صدور بیانیه ای رسمی اعلام کرد که ویندوز 7 دارای حفره ها و کمبودهای امنیتی و همین طور برخی محدودیت های سخت افزاری برای پشتیبانی از برخی پلات فرم ها در آینده است.
این شرکت تصریح کرده که اگر چه ویندوز 7 در زمان عرضه سیستم عامل مطلوب و پیشرفته ای بوده، اما با گذشت زمان و با پیشرفت فناوری دیگر پاسخگوی نیازهای کاربران نخواهد بود و از استانداردهای امنیتی بالایی برخوردار نیست.
مارکوس نیچل، مدیر واحد ویندوز مایکروسافت در آلمان می گوید: معماری امنیتی ویندوز 7 بسیار قدیمی است و کاربران عادی و به خصوص صاحبان مشاغل باید برای جلوگیری از موفقیت حملات سایبری بر علیه خود از ویندوزهای جدیدتر استفاده کنند.
مایکروسافت مدعی است استفاده از ویندوز 7 هزینه های عملیاتی شرکت های تجاری را هم افزایش می دهد و کارآیی آنها را کاهش می دهد و باید توجه داشت که تراشه های جدید ساخت.
شرکت هایی مانند ای ام دی، اینتل و کوالکوم با این ویندوز سازگاری ندارند. این شرکت مهاجرت به ویندوز 10 را به همه کاربران خود توصیه کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :