آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 199198
تاریخ انتشار : 15 دی 1395 11:29
تعداد بازدید : 641

سومین شرکت ارتباطی در آستانه ورود به فرابورس

سهام شرکت مبین وان كيش که یکی از فعالان حوزه خدمات مخابراتی و انفورماتیک در کشور است، هفته آینده برای نخستین بار در فرابورس عرضه خواهد شد.


فناوران - این شرکت يکی از فعالان عرصه مخابرات است که با ارایه راهکارهای نوين در حوزه خدمات ارزش افزوده، امکانات متنوعی را برای مشترکان تلفن همراه، تلفن ثابت و سایر بسترهای ارتباطی فراهم کرده است. 
مبین وان که با نماد «اوان» به تابلوی آیفکس وارد خواهد شد، سومین شرکت حوزه انفورماتیک بورسی است. دو شرکت قبل هریک با هر سهم قیمتی حدود ۹۰۰ تومان روی تابلو ثبت شدند که با گذشت چند ماه درحال حاضر به ۲.۵ برابر قیمت معامله می شوند.با توجه به ضریب نفوذ بالای تلفن ثابت و همراه در تمامی مناطق کشور حتی در دورافتاده ترين مناطق، خدمات ارایه شده بر اين بسترها به عنوان ابزاری موثر و کارآمد برای اطلاع رسانی، افزايش آگاهی و ارایه اطلاعات هدفمند برای مخاطبان خاص در سراسر کشور تبديل شده است؛ به همین منظور شرکت مبین وان با استفاده از تجربيات ارزنده در حوزه بازاريابی بين المللی و نرم افزار اختصاصی خود توانسته به عنوان بزرگ ترين و نخستين ارایه کننده خدمات ارزش افزوده (VAS) مخابراتی در ايران محصولات خود را به مشترکان معرفی کند.در حال حاضر شرکت مبين وان خدمات متنوع و گسترده ای در سراسر کشور روی خطوط ثابت و همراه به صورت متنی، صوتی، اپلیکیشن و غیره برای عموم مردم و سازمان های مختلف ارايه می کند. همچنین با توجه به حضور نسل سوم سیم کارت های تلفن همراه در بسترهای مخابراتی کشور، مبین وان درحال راه اندازی خدمات محتوایی و اپلیکیشن در این بستر است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :