آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 199078
تاریخ انتشار : 14 دی 1395 11:0
تعداد بازدید : 1390

پیام رسان

ستون جدیدی با نام «پیام رسان» به روزنامه فناوران افزوده شده است که به انعکاس مستقیم نظرات، نقدها و مشکلات شما می پردازد. مطالب خود را می توانید از طریق تماس با شماره 09035110798 (تلگرام یا پیامک) ارسال کرده یا با توئیتر @alishahla13 دبیر صفحه ارتباطات و توئیتر روزنامه به نشانی @itmen_news در ارتباط باشید.


مسوول کیست؟
در حالی که بنیاد ملی بازی های رایانه ای بازی کلش آو کلنز را قانونی می داند و حتی رده بندی سنی این بازی را مشخص کرده است، چرا باید یک نهاد دیگر جلوی دسترسی ما را به این بازی بگیرد؟
محمد حسین از کرج

محرومیت میلیون ها ایرانی
خود مسوولان گفته اند 6 میلیون نفر کلش آو کلنز بازی می کنند. چرا بدون هیچ توضیحی مردم را از این سرگرمی که همه مردم جهان (غیر از برخی مناطق جنگ زده) به آن دسترسی دارند، محروم می کنند؟
سیاوش خیری

تشکر از وزارت ارتباطات
از وزارت ارتباطات بابت ساماندهی سیم کارت های بی هویت تشکر می کنیم و امیدوارم تا آخر این موضوع را پیگیری کنند تا ریشه مزاحمت ها و کلاهبرداری های تلفنی خشک شود.
یک کاربر زخم خورده

این پیام یک دروغ است
اخیرا دوباره پیامی در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که گوگل برای تغییر نامه خلیج جعلی عربی به خلیج فارس در نقشه خود رای گیری می کند. لطفا اطلاع رسانی کنید که این پیام دروغی بیش نیست و حتی اگر واقعیت هم داشت، واقعیات تاریخی با رای گیری قابل تغییر نیستند؛ بنابراین شرکت ما در این نظرسنجی به این معنی است که اگر خلیج جعلی عربی بیشتر رای بیاورد، نام تاریخی خلیج فارس باید تغییر کند! این پیام ها برای بالا بردن تعداد بازدیدکنندگان یک سایت بوده و با دریافت اطلاعات کاربر، امکان کلاهبرداری از وی را در آینده افزایش می دهد.
حسن محمدزاده


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :