آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 199071
تاریخ انتشار : 14 دی 1395 10:50
تعداد بازدید : 975

ارایه دستمال نظافت گوشی در فرودگاه ژاپن

یک فرودگاه در ژاپن برای افزایش بهداشت در جامعه، تجهیزات مخصوصی را برای «دستمال توالت» نصب کرده است تا مردم بعد از استفاده از دستشویی، گوشی همراه خود را نیز تمیز کنند.


آنا- فرودگاه «ناریتا» در راستای نتایج تحقیقاتی که نشان می دهد گوشی های موبایل اغلب کثیف تر از توالت است و این فرودگاه با این کار قصد دارد کاربران را به تمیز کردن گوشی های خود تشویق کند.
به گزارش یکی از خبرگزاری های ژاپنی، تاکنون 86 کابین دستشویی در این فرودگاه به «دستمال توالت برای گوشی هوشمند» مجهز شده اند.
رول این دستمال ها کوچک تر از دستمال توالت های معمولی است و توسط غول مخابرات ژاپن، NTT Docomo نصب شده است. این دستمال نه تنها جرم گوشی ها را پاک می کند، بله حاوی اطلاعاتی به زبان انگلیسی است که خدمات وای فای و اطلاعات پرواز روی آن چاپ شده است.گردشگران خارجی معمولا در ژاپن برای پیدا کردن اتصالات وای فای با مشکل مواجه هستند و این غول مخابراتی سعی کرده در این دستمال ها آنها را در این زمینه کمک کند.
به طور کلی، ژاپن هم اکنون به دلیل راه اندازی توالت هایی مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات و فناوری به خود می بالد و بسیاری از توالت های این کشور مجهز به سیستم گرمایش انفرادی و سیستم شست وشو و خشک کن خودکار است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :