آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 198997
تاریخ انتشار : 13 دی 1395 11:48
تعداد بازدید : 678

کاهش رسوب کالا در بنادر با دستور گمرک

مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی گفت: با هماهنگی گمرک، صدور قبض الکترونیکی، صدور پته و انتقال شماره یکسان با اتصال به مرکز داده های اطلاعاتی گمرک انجام می شود.

مهر- ولی آذروش دیروز در نشستی خبری با اعلام این خبر گفت: صدور قبض الکترونیکی و بیجک و انتقال شماره قبض یونیک با اتصال به سیستم دیتای گمرک و انبارهای عمومی، حرکت جدیدی در مسیر ارایه خدمات به مشتریان است و با توجه به تاکید گمرک ایران، رسوب کالا در گمرکات به حداقل رسیده است. آذروش از برگزاری جلسات مختلفی با رییس کل گمرک و مسوولان فناوری اطلاعات گمرک خبر داد و گفت: اتصال به این سیستم الکترونیکی را در گام نخست به صورت آزمایشی در شعب غرب خود آغاز کردیم و به زودی همه انبارهای ما به سامانه جامع تجارت پیشقدم می شوند؛ البته ما در این حوزه پیشقدم بودیم، مجموعه حرکات ما موجب شد که تخلفات به حداقل برسد و تا به امروز هیچ مشکلی در ارتباط با قاچاق کالا نداشته ایم.
مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران ادامه داد: رصد انبارهای ما با دستگاه های نظارتی انجام می شود، همچنین انبارهای ما به دوربین های نظارت تصویری مجهز است و ورود کالا، صدور قبض انبار و قبض بیجک برای تخلیه به صورت الکترونیکی و نظارتی عملیاتی است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :