آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 198980
تاریخ انتشار : 13 دی 1395 11:15
تعداد بازدید : 693

تخفیف شبکه آزمایشگاهی برای نخبگان و شرکت های دانش بنیان

مدیر شبکه آزمایشگاهی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از بهره مندی ۵ هزار و 500 نفر از طرح تخفیف دار شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خبر داد.

مهر- رضا اسدی فرد گفت: طرحی در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردیِ معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با عنوان باشگاه مشتریان عضو شبکه، از یک سال قبل برای ارایه خدمات آزمایشگاهی تخفیف دار به گروه های مخاطب مختلف شروع شده است.
وی افزود: اعضای بنیاد نخبگان، شرکت های دانش بنیان، اعضای هیات علمی دانشگاه های مادر و همه افراد عضو باشگاه مشتریان شبکه می توانند از این طرح استفاده کنند. وی افزود: نخبگان به میزان ۶۰ درصد، شرکت های دانش بنیان ۵۰ درصد، اعضای هیات علمی ۴۰ درصد و همه اعضای باشگاه مشتریان به میزان ۱۵ درصد از تخفیف خدمات آزمایشگاهی مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی برخوردار می شوند. اسدی فرد خاطر نشان کرد: ابتدای سال جاری 16 میلیارد ریال بابت این تخفیف ها از طرف معاونت علمی و فناوری به مراکز عضو شبکه پرداخت شده است. وی افزود: شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی، مجموعه ای از آزمایشگاه های فعال در حوزه فناوری های راهبردی کشور است که تقویت و توسعه زیرساخت های خدمات مطلوب آزمایشگاهی را در این حوزه بر عهده دارد. وی گفت: بهبود کیفی و افزایش کمی خدمات آزمایشگاهی در حوزه های فناوری راهبردی،  تسهیل در دسترسی پژوهشگران و صنایع به خدمات آزمایشگاهی، جمع آوری اطلاعات درباره تعداد و نوع تجهیزات آزمایشگاهی و پراکندگی آن در کشور،  ارتقای دانش فنی کارشناسان آزمایشگاه ها با آموزش و به اشتراک گذاری تجارب، استانداردسازی فعالیت های آزمایشگاهی و کمک به تکمیل توانمندی های آزمایشگاهی مراکز عضو از اهداف این شبکه به شمار می رود.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :