آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 198890
تاریخ انتشار : 12 دی 1395 10:50
تعداد بازدید : 729

پیش بینی های گارتنر برای 5 سال آینده

مرکز تحقیقاتی گارتنر مهم ترین پیش بینی های خود برای سال ۲۰۱۷ میلادی را منتشر کرد و توضیح داد تجربه و تعامل، نوآوری کسب وکار و تاثیرات ثانویه بر سازمان ها از مهم ترین اتفاقات دیجیتال در سال پیش رو محسوب می شود.

همکاران سیستم- بنابر این گزارش در سال ۲۰۲۰ میلادی بیش از ۱۰۰ میلیون نفر از کاربران جهانی مبتنی بر فناوری واقعیت افزوده خریدهای خود را انجام می دهند و در آن زمان ۳۰ درصد جست وجوهای اینترنتی بدون هر گونه نمایشگر انجام می شود. پیش بینی شده است در سال ۲۰۱۹ میلادی ۲۰ درصد برندها اپلیکیشن موبایلی خود را کنار بگذارند و سراغ فناوری های جدیدتر بروند. 
 در سال ۲۰۲۱ میلادی ۲۰ درصد از تمام فعالیت های کاربران جهانی مبتنی بر خدمات یکی از هفت شرکت بزرگ گوگل، اپل، فیس بوک، آمازون، Baidu، علی بابا و Tencent انجام می شود و همچنین در سال ۲۰۱۹ به ازای هر یک دلاری که سازمان ها در زمینه نوآوری هزینه می کنند، ۷ دلار برای اجرایی کردن آن سرمایه لازم خواهند داشت. بر اساس پیش بینی های گارتنر در سال ۲۰۲۰ اینترنت چیزها باعث می شود درخواست برای استفاده از خدمات ذخیره اطلاعات در مراکز داده کاهش ۳ درصدی را تجربه کند. در سال ۲۰۲۲ میلادی نیز اینترنت چیزها باعث می شود هزینه نگهداری از خدمات مشتریان و سازمان ها در سراسر جهان یک تریلیون دلار کاهش یابد. گارتنر همچنین پیش بینی کرده که ۴۰ درصد کارمندان در سال ۲۰۲۰ میلادی هزینه های درمانی خود را به واسطه فناوری های پوشیدنی مخصوص تناسب اندام پایین می آورند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :