آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 198877
تاریخ انتشار : 12 دی 1395 10:36
تعداد بازدید : 1090

تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین همچنان ادامه دارد

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران مراحل تخریب طبقه هفتم پاساژ علاء الدین را تشریح کرد.

فارس- طبقه هفتم پاساژ علاء الدین به صورت غیرقانونی ساخته شده و رای تخریب کمیسیون ماده 100 را هم دارد.
مدت هاست که مالک آن تخریب را پشت گوش می انداخت تا اینکه شهرداری خودش وارد عمل شد.
ناصر امانی، معاون شهردار تهران در این باره گفت: مدیریت شهری تلاش مضاعف داشته است تا ضمن اجرای کامل و دقیق رای کمیسیون ماده صد، مزاحمت و خدشه ای به فعالیت های مغازه ها و واحدهای تجاری مجاز سایر طبقات و مردمی که در حال تردد در آن هستند، وارد نشود. وی افزود: با در اولویت قرار دادن موضوع ایمنی شهروندان و با بهره گیری از مشاوره کارشناسان، اجرای کار با رعایت دقیق اصول و استانداردهای ایمنی (HSE) آغاز شد.
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران ادامه داد: پس از نصب داربست روی پیاده روهای ضلع شمالی و شرقی ساختمان محیط ایمن برای تردد شهروندان مهیا  و سپس داربست و حصار کارگاهی در طبقه هفتم نیز نصب شد، پس از ایمن سازی تردد، اجرای رای کمیسیون ماده صد با جمع آوری کامل پارتیشن ها و دیوارهای مغازه های واقع در طبقه هفتم ادامه پیدا کرد و سپس در ها و کرکره های مغازه ها جمع آوری و به بیرون از ساختمان منتقل شده است.
معاون شهردار تهران گفت: در ادامه عملیات تخریب، سقف های کاذب و تاسیسات الکترونیکی و مکانیکی موجود در آن جمع آوری و به بیرون از ساختمان منتقل شد.
امانی ادامه داد: در حال حاضر تنها تمام قسمت های طبقه غیر مجاز جز ستون ها و سقف جمع آوری و به بیرون از ساختمان منتقل شده و اجرای ایزوگام و عایق کاری کف طبقه هفتم که پس از عملیات تخریب سقف مجموعه خواهد بود، در حال اجراست که پس از عایق کاری و کروم بندی تخریب سقف و ستون ها با رعایت کلیه الزامات و استاندارهای ایمنی انجام خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :