آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 198871
تاریخ انتشار : 12 دی 1395 10:30
تعداد بازدید : 1161

قدردانی رگولاتوری از عملکرد همراه اول

شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با ارسال نامه ای رسمی از عملکرد و زحمات همراه اول در اربعین امسال تقدیر کرد.

فناوران - در این نامه خطاب به وحید صدوقی، مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) آمده است: «با توجه به لزوم تأمین ارتباطات پایدار، توسعه نقاط ارایه خدمت و افزایش سطح پوشش اپراتورهای سیار برای بهره مندی خیل عظیم مشتاقان اباعبدالله الحسین(ع) از ارتباطات مناسب در ایام اربعین حسینی، از زحمات چشمگیر، پیگیری های مداوم و همکاری آن شرکت که منجر به ارایه خدمات بهتر به زائران شد، قدردانی شده و امیدواریم خداوند توفیق خدمتگزاری بیشتر و باکیفیت تر به مردم به ویژه در ایام اربعین را به همه عنایت کند».
براساس این گزارش، تعداد یک میلیون و 630 هزار و 139 سیم کارت همراه اول در بازه زمانی12 آبان تا سوم آذرماه، در عراق روشن شده و ترافیک مکالمات نسبت به پارسال نزدیک به 2.5 برابر افزایش داشته است.
همچنین تعداد کل اتصال به شبکه، 2 میلیون و 902 هزار و 645 بار بوده درحالی که که در سال گذشته 611 هزار و 651 بار بوده است.
براساس این گزارش، حجم کل ترافیک دیتا از طریق وای فای (دانلود و آپلود) 25.7 ترابایت بوده است درحالی که پارسال 19.6 ترابایت مصرف شده بود؛ همچنین در همین بازه زمانی ترافیک اینترنت(mobile data)  همراه اول در عراق به بیش از هشت ترابایت رسید.
در اربعین امسال در مرزهای ایلام و مهران 41 سایت نسل دوم، 17 سایت نسل سوم و هفت سایت نسل چهارم ایجاد شده بود؛ در حالی که در اربعین پارسال، فقط 33 سایت نسل دوم و پنج سایت نسل سه وجود داشت.
براساس این گزارش، در مرز چذابه نیز هفت سایت نسل دوم، 6 سایت نسل سوم و هفت سایت نسل چهار راه اندازی شد درحالی که در اربعین سال گذشته فقط سه سایت نسل دوم و 2 سایت نسل سوم راه اندازی شده بود.
همچنین امسال در مرز شلمچه 6 سایت نسل دوم، 6 سایت نسل سوم و پنج سایت نسل چهار راه اندازی شد، درحالی که در سال گذشته چهار سایت نسل دوم و 2 سایت نسل سوم راه اندازی شده بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :