آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 19870
تاریخ انتشار : 20 آذر 1391 10:59
تعداد بازدید : 507

رونمایی از بانک اطلاعات آسیب های ICT

با حضور قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سامانه بانک اطلاعات آسیب های اجتماعی نوپدید (اینترنت، موبایل و ماهواره) رونمایی شد.

فناوران- در این مراسم سید حسن موسوی چلک مدیر کل دفتر امور آسیب‌های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به طراحی و رونمایی از سامانه بانک اطلاعات آسیب‌های اجتماعی نوپدید گفت: این اتفاقی که امروز می‌افتد آرزوی 32 ساله کشور بود که بتوانیم یک سامانه بانک اطلاعاتی در خصوص آسیب‌های اجتماعی داشته باشیم.
وی تصریح کرد: سامانه اشاره شده از 15 شهریور امسال قابل بهره‌برداری بود که در نهایت تصمیم گرفته شد در این ایام به بهره‌برداری کامل برسد.
چلک دسترسی آسان به اطلاعات دقیق و به روز درباره آسیب‌های اجتماعی را یکی از ویژگی‌های سامانه بانک اطلاعات آسیب‌های اجتماعی نوپدید دانست و گفت: از زمان رونمایی تا تکمیل کامل آن یک سال زمان نیاز دارد که امیدواریم دستگاه‌ها و سازمان‌های دیگر همکاری لازم را داشته باشند.
مدیر کل دفتر امور آسیب‌های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: 13 نوع آسیب در سامانه اشاره شده پیش‌بینی شده که علاوه بر نوع آسیب‌ها قوانین و اطلاعات مربوط به آنها نیز طراحی شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :