آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 19869
تاریخ انتشار : 20 آذر 1391 10:57
تعداد بازدید : 559

مالکیت دفاتر ICT روستایی به دفاتر پیشخوان منتقل شد

معاون نوسازی معاونت توسعه ریاست جمهوری گفت: برای الحاق دفاتر ICT روستایی به دفاتر پیشخوان دولت، قرار است با ارایه تسهیلاتی که به مرور بازپرداخت شود، مالکیت دفاتر از وزارت ارتباطات به بخش خصوصی منتقل می شود.

خبرگزاری فارس- احمد بزرگیان در پاسخ به این سوال که دفاتر خدمات ارتباطی روستایی برای بهبود شرایط شغلی خود در انتظار الحاق به دفاتر پیشخوان دولت هستند، تکلیف این الحاق چه شد، گفت: دفاتر ICT روستایی و شهری هم‌اکنون جزو دفاتر پیشخوان دولت محسوب می‌شوند.
معاون نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری افزود: با توجه به اینکه مالکیت دفاتر ICT در اختیار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است، مالکیت باید به بخش خصوصی منتقل شود.
وی افزود: برای انتقال مالکیت از دولت به بخش خصوصی نیز لازم است تسهیلاتی ارایه شود تا دفتر به مالکیت فرد درآید؛ صاحب دفتر به دولت بدهکار شود و به مرور بدهی خود را پرداخت کند.
بزرگیان گفت: در این خصوص تاکنون چندین جلسه در وزارت ارتباطات و معاونت توسعه ریاست‌جمهوری برگزار شده و امیدواریم به زودی مراحل اجرای این کار نهایی شود.
معاون نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری در پاسخ به این سوال که تسهیلات از سوی چه نهادی پرداخت خواهد شد، گفت: قرار است تسهیلات از طریق یکی از بانک‌های عامل ارایه شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :