آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 19867
تاریخ انتشار : 20 آذر 1391 10:55
تعداد بازدید : 607

ارایه خدمات نسل سوم تلفن همراه در الکامپ

اپراتور سوم تلفن همراه اعلام کرده است که رایتل، ارایه دهنده خدمات نسل سوم تلفن همراه در ایران در هجدهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران الکامپ شرکت خواهد کرد.

فناوران- رایتل اعلام کرد که در هجدهمین دوره نمایشگاه الکامپ برای نخستین بار، فناوری نسل سوم تلفن همراه در سالن 38 نمایشگاه بین‌المللی تهران در اختیار بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.
این شرکت اعلام کرد، علاقه‌مندان می‌توانند ضمن بازدید از غرفه رایتل، اطلاعات کاملی از محصولات و خدمات نخستین اپراتور نسل سوم کشور دریافت کنند و در این غرفه، اطلاعات جامعی درباره انواع محصولات و خدمات رایتل، شامل سیم‌کارت‌ها، خدمات پایه و ارزش افزوده، جشنواره‌ها، طرح‌ها و بسته‌ها در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد. نمایندگان شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند از انواع خدمات سفارشی ویژه رایتل مطلع شوند.
همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازدیدکنندگان با فناوری نسل سوم، در بخش‌های مختلف رایتل، امکانات مشاهده انواع خدمات نوین ارزش افزوده نسل سوم از جمله پورتال محتوای چندرسانه‌ای، پرداخت همراه مبتنی بر فناوری NFC فراهم است. متقاضیان تماس تصویری نیز می‌توانند از خدماتی چون بازی‌های تعاملی و خدمات نسل سوم و انواع خدمات رایتل از جمله اینترنت پرسرعت نسل سوم (3G) را به صورت عملی تجربه و آزمایش کنند.
براساس این گزارش، تماس تصویری، خدمتی جدید و منحصربه‌فرد است که برای نخستین بار در کشور توسط رایتل عرضه می‌شود و به کمک آن طرفین ارتباط می‌توانند در زمان تماس از طریق تلفن همراه، علاوه بر تبادل صدا، تصویر مخاطب خود را نیز به صورت زنده روی صفحه نمایش گوشی خود مشاهده کنند. همچنین مشترکان رایتل می‌توانند با دسترسی به اینترنت پرسرعت نسل سوم بر روی گوشی تلفن همراه خود تجربه‌ای متفاوت از اینترنت همراه داشته باشند.
مهم‌ترین ویژگی اینترنت نسل سوم در مقایسه با سایر فناوری‌های مخابراتی، عرضه خدمات پیوسته دیتا، همراه با سرعت بالا و در حین حرکت است. در کنار خدمات عنوان شده، فناوری نسل سوم امکان استفاده از طیف گسترده‌تری از خدمات ارزش افزوده (VAS) همچون تلویزیون همراه، بانکداری همراه، خدمات مبتنی بر مکان و انواع امکانات تصویری را فراهم می‌کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :