آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 19866
تاریخ انتشار : 20 آذر 1391 10:53
تعداد بازدید : 954

تعداد مشترکان عکس پرینت از 150 هزار نفر گذشت

از الکامپ سال گذشته تا امسال حدود 20 هزار نفر به تعداد مشترکان عکس پرینت اضافه شده و تعداد آنها از 150 هزار نفر رد شد.

فناوران- پویا محمودیان، مدیرعامل عکس پرینت (عکاسخانه اینترنتی) گفت: میزان رشد تعداد مشترکان عکس پرینت طی امسال به نسبت سال گذشته کاهش پیدا کرده است. دلیل این کاهش تغییر روش تبلیغاتی شرکت است.
وی اعلام کرد: عکس پرینت برای تبلیغ خدماتش با شرکت ها و موسسات بزرگ کار می کند. به طور مثال در نمایشگاه تلکام امسال در غرفه کودکان ایرانسل مستقر بودیم و خدمات عکاسی ارایه می کردیم. این همکاری را با شرکت آونگ روی محصول مموری‌های AData نیز داریم که به خریداران این محصول کارت هدیه عکس پرینت داده می‌شود.
محمودیان گفت: از کاهش رشد مشترکان عکس پرینت ناراضی نیستیم چون با این نوع تبلیغ افرادی جذب ما می شوند که از محصولات ما استفاده بهینه می‌کنند.
او در مورد محصول اصلی که عکس پرینت در هجدهمین نمایشگاه الکامپ ارایه کرده گفت: محصول اصلی ما در نمایشگاه امسال کتاب عکس است. ما با ارایه این محصول در حقیقت روش زندگی را ترویج می‌کنیم.
محمودیان افزود: کتاب عکس با آلبوم عکس فرق دارد. شعار ما برای محصول “با عکس‌ها قصه بگویید” است.
مدیرعامل شرکت عکس پرینت توضیح داد که چاپ عکس به صورت تکی مدت هاست در دنیا کاهش پیدا کرده است. دلیل این مساله افزایش تعداد دستگاه‌هایی است که روی آنها می‌توان عکس دید مانند تلفن‌های همراه، تبلت‌ها و دیگر وسایل دیجیتال. استفاده از این روش – کتاب عکس – در تمام دنیا روش جایگزینی برای چاپ عکس تکی است.
محمودیان گفت: کاربران می توانند در کنار عکس‌هایی که چاپ می‌کنند توضیحاتی در مورد عکس بنویسند و به یادگار چاپ کنند.
وی خبر از افزایش 30 درصدی قیمت‌های محصولات عکس پرینت داد. عکس پرینت که سال 79 راه اندازی شد به دلیل کیفیت پایین اینترنت، نبود امکان پرداخت اینترنتی و نیز عمومی نبودن استفاده از دوربین دیجیتال بین مردم کار عکاسخانه اینترنتی متوقف شد. اما سال 84 عکس پرینت دوباره فعالیت خود را از سر گرفت. ایده راه اندازی عکس پرینت از وال مارت گرفته شد که اولین سرویس چاپ آنلاین عکس را راه اندازی کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :