آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 19854
تاریخ انتشار : 21 آذر 1391 10:33
تعداد بازدید : 1531

تدارک نرم افزار پایتخت سه محصول تازه برای الکامپ تدارک دیده است

سه نرم افزار موسسه فرهنگی تدارک نرم افزار پایتخت در الکامپ 18 رونمایی شد.

فناوران- یکی از شرکت‌های نرم افزاری که با دستی پر در نمایشگاه الکامپ امسال شرکت کرده، موسسه فرهنگی تدارک نرم افزار پایتخت است که با سه نرم افزار تازه به نمایشگاه آمده است.
امین کمال همدانی، مدیر عامل موسسه فرهنگی تدارک نرم افزار پایتخت با بیان اینکه الکامپ فرصت مناسبی برای تولید کنندگان نرم افزار است تا توانمندی‌های خود را به نمایش درآورند، با اشاره به استقبال مناسب اقشار مختلف جامعه از نمایشگاه گفت: ما نخستین بار و برای ارایه جدیدترین محصولات خود در نمایشگاه شرکت کرده‌ایم و خوشبختانه با استقبال خوبی مواجه شده‌ایم.
یکی از نرم افزار جدید تدارک نرم افزار پایتخت با نام آیریس، ترکیبی از آموزش زبان انگلیسی به همراه تماشای فیلم است.
کمال همدانی توضیح داد: آیریس(iRIS) اولین مدیا پلیر هوشمند کشور است که تماشای فیلم را به یک کلاس درس زبان انگلیسی تبدیل می‌کند.
وی افزود: این نرم افزار علاوه بر بهره‌گیری از کامل ترین دیکشنری موجود در محیط ویندوز با دایره لغات 144 هزار کلمه‌ و اصطلاحات، با 42 گرایش تخصصی اعم از پزشکی، معماری، صنایع،  ادبیات، فلسفه و غیره به همراه تلفظ با لهجه انگلیسی و آمریکایی، معانی لغات و اصطلاحات انگلیسی به کار رفته در فیلم‌ها، سریال‌ها و کارتون‌ها را بصورت زنده نمایش می‌دهد.همدانی گفت: کاربران به کمک فناوریiCursor تنها با اشاره ماوس روی زیر نویس، می توانند معنی کلمات را  مشاهده کنند و تلفظ تمامی لغات را با صدایی انسان گونه به لهجه آمریکایی و یا انگلیسی بشنوند.
یکی دیگر از نرم افزارهای موسسه فرهنگی تدارک نرم افزار پایتخت، نرم افزار قفل کردن محتوی است. این نرم افزار کاربرد ویژه‌ای برای تولیدکنندگان و سازندگان محتواهای تصویری و صوتی دارد.
مدیر عامل موسسه فرهنگی تدارک نرم افزار پایتخت در مورد این نرم افزار گفت: با استفاده از فناوری نرم افزاری ابداعی این موسسه که در سازمان ثبت اختراعات به نام iRIS CRP ثبت شده است، امکان کپی کردن محصولات صوتی و تصویری توسط افراد سودجو و یا کاربران متفرقه از بین می‌رود؛ چرا که با این فناوری، محصول تبدیل به فایلی می‌شود که با هیچ یک از پلیرهای موجود در بازار قابل بازخوانی نیست و تنها کاربران مجاز حق استفاده از محتوای مدیای مورد نظر را دارند.به گفته وی، این قفل نرم افزاری قابلیت آن را دارد که بسته به نیاز کاربران، فایل تصویری مورد نظر را در دو سطح متوسط و کامل قفل کند.
همدانی در مورد نرم افزار iRIS CRP گفت: در سطح متوسط کاربر می‌تواند فریم‌هایی از فیلم را بدون صدا ببیند و تا حدودی متوجه فضای مدیا شود که از دیدگاه بازاریابی، کاربر را مشتاق و کنجکاو می‌کند تا یک نسخه کامل از فایل را تهیه کند.
در سطح کامل نیز فایل تصویری و صوتی به هیچ وجه قابل مشاهده و شنیدن نخواهد بود.موسسه فرهنگی تدارک نرم‌افزار پایتخت همچنین مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و علوم ساخت بازی‌های رایانه‌ای را به عنوان محصول سوم به الکامپ آورده است. همدانی در این مورد گفت: متاسفانه با وجود اینکه بازی‌های بسیاری در حال ساخت است اما کیفیت لازم را نداشته و نسبت به بازی‌های خارجی در سطح پایینی قرار دارند. اما UDK به اذعان متخصصان صنعت ساخت و تولید بازی به عنوان برترین موتور ساخت بازی در چند سال گذشته انتخاب شده است، با توانایی ساخت بازی با کیفیت و تنوع سبک برای پلت فرم و کنسول‌های متفاوت و پر طرفداری مانند PC، iOS،play station،  xbox و Wii توانسته است توجه مشتاقان ساخت بازی را جلب کند.
این نرم افزار در 4 پکیج APPLICATION با بیش از 10 ساعت آموزش،MATERIA L با بیش از 8 ساعت آموزش، LIGHT&POST PROCESS با بیش از 13 ساعت آموزش و CASCADE با بیش از 19 ساعت آموزش در اختیار مشتاقان تولید انیمیشن بصورت حرفه‌ای قرار گرفته است.
موسسه فرهنگی تدارک نرم افزار پایتخت در حال حاضر با بیش از 120 هزار عنوان نرم افزار یکی از بزرگترین بانک‌های نرم افزاری کشور محسوب می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :