آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 197483
تاریخ انتشار : 23 آذر 1395 10:53
تعداد بازدید : 746

عرضه نسل چهارم DSLBOX آسیاتک در الکامپ

معاون کسب و کار شرکت انتقال داده‎های آسیاتک با اعلام عرضه نسل چهارم DSLBOX در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ، گفت: این الکامپ نخستین دوره حضور جدی و عملیاتی شرکت‎ها پس از اعطای مجوز FCP و عرضه اقدامات انجام شده شرکت آسیاتک در حوزه LTE و MVNO است.


فناوران- حسین علی‎محمدی بر حضور همه جانبه، قوی و پر رنگ شرکت انتقال داده‎های آسیاتک در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ با تکیه بر استفاده هر چه بهتر از تجارب دوره‎های قبلی این نمایشگاه به همراه دو دوره تجربه حضور در نمایشگاه تلکام تاکید کرد. وی حضور در نمایشگاه و اختصاص فضای نمایشگاهی داخلی و خارجی نزدیک به 500 متر مربع، تجهیز و راه اندازی بخش VIP  برای مشتریان به همراه رونمایی از خدمات و محصولات جدید را از جمله برنامه های این شرکت برای حضور هر چه بهتر آسیاتک در این نمایشگاه عنوان کرد. 
وی همچنین در مورد عرضه نسل چهارم DSLBOX از سوی شرکت انتقال داده‎های آسیاتک در نمایشگاه الکامپ گفت: از ویژگی‎های خاص این بسته برخورداری از 120 گیگ حجم با سرعتK  128 تا 16 مگ، استفاده رایگان از ساعت 4 تا 10 صبح، رانژه و مودم وایرلس رایگان به همراه هدایای خاص این DSLBOX است که با احتساب مالیات و ارزش افزوده با هزینه بسیار مناسب و رقابتی از سوی آسیاتک در نمایشگاه الکامپ عرضه میشود. همچنین طرح های جذاب عصرانه، اکستراگیگ و گیگ باکس نیز با قیمت مناسب به شرکت کنندگان ارایه خواهد شد.
وی تجلیل از مشتریان وفادار را نیز از جمله دیگر طرح های ارایه شده این شرکت در نمایشگاه الکامپ عنوان کرد. این طرح شامل مواردی چون ارسال دعوتنامه مخصوص، ایجاد جایگاه VIP مشتریان، به همراه انتقال تجربیات و خاطرات مشترکان قدیمی به جدید و برخورداری از فرصت استخدام در شرکت انتقال داده های آسیاتک است.
علی‎محمدی ارایه ارزش افزوده به کاربران را از دیگر اهداف شرکت عنوان کرده و همکاری با آی سیما، فیلیمو ، آپارات، ایلیا نرم افزار و ... را در این جهت دانست و همکاری با وب سایت های موفق و پرترافیک کشور را در راستای حمایت از تولید محتوی داخلی اعلام کرد.
علیمحمدی با اعلام اینکه برای بازدیدکنندگان برنامه‎های ویژه‎ای در نظر گرفته شده است، از علاقه‏مندان به بازدید از غرفه‏های آسیاتک واقع در سالن میلاد بیست و دومین نمایشگاه بین ا لمللی الکامپ دعوت کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :