fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 197392
  تاریخ انتشار : 22 آذر 1395 10:49
  تعداد بازدید : 425

  به روزرسانی ویندوز 10 دسترسی به وای فای را ناممکن کرد

  کاربرانی که با به روزکردن ویندوز 10 در رایانه های شخصی خود نسخه 1607 این سیستم عامل را روی آن نصب کرده اند، با قطع ناگهانی دسترسی به اینترنت بی سیم مواجه می شوند.

  فارس- براساس گزارش منتشرشده از سوی اینفوورلد، به دنبال وقوع این مشکل، مرکز رفع عیب ویندوز 10 به کار افتاده و پیامی مبنی بر اشتباه در پیکربندی آی پی معتبر به نمایش درمی آید.
  بسیاری از کاربران ویندوز 10 که این سیستم عامل را به روز کرده اند، می گویند: با نصب بسته به روزرسان KB 3201845 امکان استفاده از خدمات وای فای را از دست داده اند. 
  به نظر می رسد بسته یادشده دارای آسیب پذیری هایی باشد که موجب مشکل یادشده است.
  پیش از این هم مشکلاتی در ارتباط با استفاده از وای فای در محیط ویندوز 10 گزارش شده بود، اما دامنه این مشکل هم اکنون بسیار گسترده شده است. 
  قبلا هم مشکلات مشابهی در زمان استفاده از وای فای در محیط ویندوزهای 7 و 1/8 گزارش شده بود.
  مایکروسافت پس از اطلاع از وقوع این مشکل بیانیه ای صادر کرده و تصریح کرده است گزارش هایی درباره مشکل اتصال به اینترنت بعد از به روز کردن ویندوز 10 وجود داشته است. 
  این شرکت توصیه کرده است کاربران برای حل مشکل یادشده رایانه های شخصی خود را مجددا راه اندازی کنند و در صورت حل نشدن مشکل به آدرس support.microsoft.com/help/10741/windows-10-fix-network-connection-issues مراجعه کنند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :