آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 197379
تاریخ انتشار : 22 آذر 1395 10:29
تعداد بازدید : 774

آخرین گوشی ها و نوآوری هایی که به CES 2017 می آیند

CES بزرگ ترین نمایشگاه محصولات مصرفی و الکترونیکی است که هر سال اوایل سال نو میلادی در لاس وگاس برگزار می شود. زمان برگزاری این رویداد نیز امسال 5 تا 8 ژانویه است.


فناوران-  این نمایشگاه امسال نیز میزبان شرکت های بزرگ از سراسر دنیا خواهد بود و انتظار می رود که بسیاری از شرکت های موبایلی نیز در این رویداد شرکت کنند.
البته از آنجا که CES به شکل تخصصی جایگاه حضور کمپانی های موبایلی نیست، همه شرکت های تولیدکننده گوشی شرکت نمی کنند و از سوی دیگر به دلیل برگزاری نمایشگاه MWC در ماه فوریه در بارسلونا که کاملا تخصصی و ویژه موبایلی هاست، شرکت های موبایلی با پرچمداران شان در این رویداد شرکت می کنند؛ بنابراین نمی توان انتظار داشت که در نمایشگاه CES گوشی های پرچمدار سامسونگ، سونی، اچ تی سی و هوواوی رونمایی شود. در این گزارش به شرکت هایی می پردازیم که قرار است در نمایشگاه CES از محصولات شان رونمایی کنند.
 سامسونگ
سامسونگ یکی از کمپانی هایی است که هر سال در نمایشگاه CES حضور پررنگی دارد. البته سامسونگ هر سال به شکل پیش بینی نشده ای در نمایشگاه حضور می یابد، گاهی پرچمدار سال جدیدش را به نمایش می گذارد و گاهی با گوشی های میان رده و ارزان قیمت در این نمایشگاه شرکت می کند. با توجه به مشکلات پیش آمده برای گلکسی نوت 7، ظاهرا سامسونگ قصد ندارد گلکسی S8 را در CES رونمایی کند و تنها به معرفی گوشی های سری A 2017 می پردازد.
 ال جی 
سال ها پیش ال جی در نمایشگاه CES گوشی های جی فلکس را عرضه می کرد، اما از یکی دو سال پیش، ساخت گوشی های جی فلکس ظاهرا متوقف شده و ال جی معمولا به رونمایی از گوشی های میان رده بسنده می کند.امسال نیز پیش بینی می شود که ال جی در نمایشگاه CES از گوشی های سری K با نام های K7 و K10 رونمایی کند.
از سوی دیگر گفته می شود ال جی در این نمایشگاه گوشی های V5 و LV را نیز معرفی کند که همه گوشی ها در بخش میان رده ها قرار می گیرند.
 ایسوس
ایسوس هم یکی از شرکت هایی است که هر سال در نمایشگاه الکامپ دست پر حاضر می شود. فو ن آرنا گزارش داده که ایسوس قرار است در نمایشگاه CES ازZenfone 3 Zoom رونمایی کند. این گوشی دارای دوربین دوگانه است و احتمالا یکی از پرچمداران ایسوس خواهد بود.
 سونی
سونی هم یکی از شرکت های فعال در نمایشگاه CES است؛ اما برنامه خود را برای حضور در نمایشگاه امسال اعلام نکرده، با این حال به نظر نمی رسد که امسال از گوشی پرچمداری رونمایی کند و احتمالا نمی توان انتظار معرفی گوشی در حد و اندازه XZ را داشته باشیم. اما شنیده ها حاکی است که امسال سونی با هدست واقعیت مجازی در نمایشگاه حاضر می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :