آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 197376
تاریخ انتشار : 22 آذر 1395 10:22
تعداد بازدید : 1140

حرکت تخریبی علیه وزیر ارتباطات

چند ساعت پس از پخش گزارش انتقادی در صدا و سیما از وزیر ارتباطات، تخریب محمود واعظی در کانال های تلگرامی ادامه یافت

فناوران- شنبه شب و در اخبار 20:30 گزارشی درباره فعالیت های محمود واعظی به عنوان معاون سیاسی حزب اعتدال و توسعه پخش و از وی خواسته شد به جای کار سیاسی، به فعالیت های تخصصی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات بپردازد.
12 ساعت پس از این گزارش تخریبی، عکسی از یک کیک تولد در کانال های تلگرامی منتشر شد با این توضیح که: «همسر واعظی، وزیر ارتباطات امروز کیک تولد همسرش را به وزارت خانه برد تا تولدش را تبریک بگوید! روی کیک نوشته شده: تولدت مبارک وزیر من».
عکس این کیک در حالی به سرعت در گروه های مختلف منتشر شد که این عکس مربوط به ماه های نخست وزارت واعظی است و از سوی دیگر تولد وی در خرداد ماه است.
البته در حالی که وزارت ارتباطات در موارد بسیار محدودی اقدام به صدور جوابیه و واکنش می کند؛ اما این بار انتشار این عکس با واکنش سریع این وزارتخانه و همچنین شخص وزیر همراه شد.
هنوز دقایقی از انتشار آن خبر در یک کانال خبری نگذشته بود که وزیر در صفحه های اجتماعی اش با درج تصویر شناسنامه خود اقدام به تکذیب کرد. 
جالب تر آنکه تکذیبیه وزیر ارتباطات در کانال رسمی وزارتخانه نیز بلافاصله قرار گرفت.
وزیر ارتباطات مدعی شد این عکس با هدف تخریب وی منتشر شده است. واعظی در اینستاگرام خود نوشت: «متاسفانه برخی در شبکه های اجتماعی امروز را روز تولد بنده اعلام کرده اند درحالی که من متولد خرداد ماه هستم، این کیک مربوط به سال پیش و در منزل بوده است و تصویر آن را در شبکه اجتماعی خودم قرار دادم؛ لذا این خبر به قصد تخریب که امروز در محیط کار برای بنده تولد گرفته اند، در حال انتشار است و تکذیب
می شود.»
نکته دیگر اینکه هم زمان با این تخریب ها، شایعه دیگری در شبکه های اجتماعی دست به دست شد مبنی بر اینکه واعظی گزینه اول روحانی برای پست معاون اولی در دولت آینده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :