آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 197305
تاریخ انتشار : 21 آذر 1395 11:51
تعداد بازدید : 345

خبرک

خبرک

دسترسی  آفلاین به اطلاعات Dropbox 
شرکت Dropbox سرویس جدید خود را با نام Mobile Offline Folders معرفی کرد. قابلیت جدید به کاربران امکان می دهد در شرایطی که به خدمات اینترنت بی سیم Wi-Fi دسترسی ندارند، از روی گوشی هوشمند خود بتوانند به اطلاعات خود دسترسی داشته باشند. کاربران برای دسترسی به فایل های مذکور باید در گام نخست به سیگنال تلفن همراه یا نوعی ارتباط اینترنتی برای بارگذاری فولدرها دسترسی داشته باشند. این اتفاق برای آن دسته از کاربرانی مفید است که پیش بینی می کنند در حالت سفر و دور از اینترنت هم به فایل های خود نیاز دارند.

گوگل حجم به روزرسانی اپلیکیشن هایش را کاهش می دهد
گوگل روش تازه ای برای تشخیص به روزرسانی های اپلیکیشن ها به کار گرفته است که حجم آن ها را تا ۶۵ درصد کاهش می دهد. گوگل در چهار سال گذشته تلاش کرده است روش های مختلف کاهش حجم را در به روزرسانی ها اعمال کند. این شرکت اعلام کرده با استفاده از روش جدید، حجم به روزرسانی ها را تا ۶۵ درصد کاهش خواهد داد. گوگل در روش جدید که پچ کردن فایل به فایل نام دارد، تلاش می کند این روند را بهبود ببخشد. با استفاده از این روش، تغییرات به خوبی شناسایی می شوند و درون پکیج APK قرار می گیرند. در تصویر زیر بعضی از فشرده سازی های اخیر گوگل را مشاهده می کنید.

لایک و ریپلای به نظرات اینستاگرام اضافه شد
در آخرین به روزرسانی اینستاگرام، امکان لایک کردن نظرات به این سرویس اضافه شده است. همچنین با گذاشتن گزینه ریپلای زیر هر نظری، پاسخ دادن به نظرات ساده تر شده است. اینستاگرام در این به روز رسانی روی افزایش تسلط کاربران بر نظرات متمرکز شده است. تسهیل بستن نظرات، پاک کردن آنها در کنار لایک و پاسخ به نظرات از دیگر تغییرات این سرویس است. همچنین کاربران از این پس با حذف فالورها می توانند مطمئن باشند آنها دیگر امکان دنبال کردنش شان را ندارند. پیش از این کاربران باید فرد مورد نظر را بلاک می کردند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :