آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 197302
تاریخ انتشار : 20 آذر 1395 11:47
تعداد بازدید : 486

خیز بلند تلگرام در همگرایی با شبکه های اجتماعی

آخرین به روزرسانی تلگرام نشان می دهد این سرویس به سمت اتصال و ارایه خدمت به شبکه های اجتماعی حرکت می کند.

فناوران- جدیدترین نسخه تلگرام به کاربران امکان می دهد پیام های مهم خود را بالای لیست مکالمات پین کنند. این قابلیت هم برای مکالمات کاری و هم مکالمات خصوصی کاربرد زیادی دارد و برای استفاده از آن کافی است انگشت خود را برای مدتی روی پیام خود نگه داشته و سپس گزینه Pin را انتخاب کنید.همچنین ویرایش عکس ها در تلگرام پیشرفته تر شده و حالا کاربران می توانند عکس خود را در بخش ویرایش با هر درجه ای که می خواهند بچرخاند. همچنین می توانند محتویات ویدیویی یوتیوب و Vimeo را به صورت تصویر در تصویر تماشا کرد. 
اما یکی از مهم ترین قابلیت هایی که به نسخه جدید تلگرام اضافه شده است، لینک شدن تلگرام و سرویس تحت وب IFTTT است. از این پس به کمک سرویس تحت وب IFTTT امکان لینک اکانت تلگرام با با بیش از 360 سرویس دیگر ازجمله توییتر، اینستاگرام، اسپاتیفای و جیمیل مهیا شده و برای راه اندازی آن کافی است بات IFTTT @  را به گروه ها و مکالمات خود اضافه کنید.
سوریس IFTTT به کاربران امکان می دهد حساب های کاربری مختلف خود در شبکه های اجتماعی را به هم متصل کنند. 
شبکه های اجتماعی توییتر، اینستاگرام، جی میل، اسپاتیفای یا گوگل درایو، فقط بخش کمی از سرویس هایی هستند که از سوی IFTTT پشتیبانی می شوند. با استفاده از این سرویس روی تلگرام هنگامی که در توییتر منشن می شوید، یک پیغام روی تلگرام دریافت می کنید. حتی می توانید از طریق تلگرام توییت کنید یا هنگامی که ایمیلی دریافت می کنید، تلگرام به شما پیام خواهد داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :