آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 197300
تاریخ انتشار : 20 آذر 1395 11:45
تعداد بازدید : 456

معرفی روتر لینکسیس با پوشش وسیع اینترنت

شرکت Linksys محصول جدیدی در حوزه شبکه با نام EA9500 Max Stream وارد سبد محصولات خود کرده است که یکی از قدرتمندترین روترهای سه بانده جهان به شمار می آید.

فناوران- مهم ترین ویژگی در تجهیزات شبکه، نصب آسان است که این ویژگی در روتر سه بانده Linksys EA9500 در نظر گرفته شده و بدون نیاز به CD قادر به نصب و راه اندازی آن خواهید بود.
 نرم افزار اختصاصی Linksys Smart Wi-Fi که برای هر دو پلات فرم آندرویید و iOS ارایه شده نیز ساده ترین روش نصب و راه اندازی روتر را ممکن می کند. به این صورت امکان مدیریت روتر توسط گوشی یا تبلت مجهز به سیستم عامل آندرویید یا iOS فراهم می شود.
 سه باند مجزا در روتر جدید لینک سیس در محدوده 2/4 تا 5 گیگاهرتز (یک باند 2/4 و دو باند 5 گیگاهرتز) فعالیت می کنند و بر اساس پیشنهاد این شرکت، باند سوم به صورت انحصاری برای بازی های آنلاین و تجهیزات استریم اطلاعات در نظر گرفته شده است. 
با به کارگیری سرعت هر سه باند در شبکه بی سیم می توانید سرعت 5.3 گیگابیت در ثانیه را تجربه کنید.
 آخرین نسخه از فناوری بی سیم AC نیز استریم سریع اطلاعات و همچنین اجرای بازی های آنلاین روی چند دستگاه را تضمین می کند.
محدوده پوشش دهی قابل توجه روتر EA9500 برای سازمان و ادارات چند طبقه با فضای وسیع بسیار مناسب است و در صورتی که در برخی نقاط با مشکل پوشش دهی مواجه شوید، امکان اتصال آسان Range Extender برای افزایش محدوده پوشش وجود دارد.
 وجود 8 آنتن در افزایش محدوده تحت پوشش تاثیر قابل توجهی دارد که دو آنتن پشت روتر برای باند 2/4 گیگاهرتز و شش آنتن نصب شده در دو سمت روتر برای ارایه دو باند 5 گیگاهرتز به کار می روند. 
مدیریت و پردازش داده ها با سرعت بالا از دیگر ویژگی های Linksys EA9500 به شمار می رود که به لطف حضور پردازنده دو هسته ای با فرکانس 1/4 گیگاهرتز فراهم شده است. علاوه بر امکان بهره مندی دستگاه های مختلف از شبکه بی سیم، هشت پورت اترنت گیگابیتی به مدیران IT و مدیر شبکه اجازه می دهد تا 8 دستگاه مختلف را با استفاده از کابل LAN به روتر متصل کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :