آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 197265
تاریخ انتشار : 21 آذر 1395 10:48
تعداد بازدید : 532

انفجار باتری های آیفون 6 در چین

در حالی که برخی کاربران گوشی آیفون 6s از خالی شدن ناگهانی باتری این گوشی عصبانی هستند، اخباری درباره انفجار باتری های برخی مدل های گوشی آیفون 6 هم به گوش می رسد.


فارس- برخی رسانه های چینی گزارش می دهند که باتری های تعدادی از گوشی های آیفون 6 در این کشور آتش گرفته و برای کاربران مشکل ایجاد کرده است.
شورای مصرف کنندگان در شانگهای شکایتی را به نمایندگی از کاربران چینی آیفون بر ضد اپل طرح کرده و خواستار پاسخگویی این شرکت درباره آتش گرفتن ناگهانی باتری آن شده است.
در شکایت مذکور ادعا شده از اول سپتامبر تا 30 نوامبر هشت انفجار باتری های آیفون 6 یا 6s رخ داده است و در این موارد یا دود از گوشی متصاعد شده یا باتری آن به طور کامل آتش گرفته است. در یکی از موارد این آتش سوزی های اپل بدون هیچ توضیحی باتری گوشی را تغییر داده است.
تعداد کل شکایات طرح شده از اپل در چین از ابتدای سال 2016 تا 30 نوامبر به 2763 مورد می رسد و از این شرکت خواسته شده تا مسوولیت رفتارهای خود را در این کشور بپذیرد و برای اصلاح و حل مشکل محصولات معیوب خود اقدام کند.
اپل در واکنش دریافت شکایات یادشده را تایید کرده و افزوده که در حال بررسی موضوع است؛ اما درباره عامل انفجار باتری های خود اظهارنظر یا موضع گیری نداشته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :