آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 197263
تاریخ انتشار : 21 آذر 1395 10:45
تعداد بازدید : 373

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری وعده داد:

حمایت از کارگزاران تجاری ارایه دهنده خدمات دانش بنیان

کریدور صادرات محصولات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از کارگزاران تجاری فعال در امور دانش بنیان حمایت می کند.

مهر- احمد گودرزی، مسوول روابط امور کارگزاران کریدور صادرات محصولات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: قرار است نخستین نمایشگاه بین المللی کارگزاران تجاری (بروکر ۲۰۱۶) در پایان آذرماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شود.
به گفته وی، کارگزاران تجاری می توانند در این نمایشگاه شرکت کنند. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از کارگزارانی که در راستای تولید محصولات دانش بنیان هستند، برای شرکت در این نمایشگاه حمایت هایی را مد نظر قرار داده است.
مسوول روابط امور کارگزاران کریدور صادرات محصولات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری  گفت: این حمایت ها بدین صورت است که ۵۰ درصد هزینه برای حضور کارگزاران در نمایشگاه از سوی کریدور صادرات محصولات دانش بنیان معاونت علمی پرداخت می شود.
وی عنوان کرد: کارگزاران تجاری که با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همکاری می کنند و به شرکت های دانش بنیان خدمات ارائه می دهند، می توانند از این حمایت برخوردار شوند.
گودرزی گفت: حمایت از این کارگزاران می تواند خدمات گمرکی، خدمات تحقیقات بازار، خدمات ارایه مجوز استانداردهای حقوقی و غیره باشد. در حال حاضر ۶۰ کارگزار تجاری برای ارایه خدمات به شرکت های دانش بنیان با معاونت علمی همکاری می کنند.
وی درباره دلیل حمایت از کارگزاران تجاری برای شرکت در نمایشگاه گفت: حمایت از کارگزاران می تواند در توانمندسازی شرکت ها موثر واقع شود؛ درواقع توانمندسازی شرکت ها باعث سوددهی شرکت های دانش بنیان خواهد شد.
به گفته گودرزی، نخستین نمایشگاه بین المللی کارگزاران تجاری (بروکر ۲۰۱۶) از ۲۵ تا ۲۸ اذرماه توسط  انجمن صنفی شرکت های خدمات تجاری سازی و وزارت صنعت در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :