آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 197261
تاریخ انتشار : 21 آذر 1395 10:43
تعداد بازدید : 457

درخشش در رقابت ها با ایسوس AURA Sync

ایسوس امروز کمپین جدید خود را به صورت رسمی معرفی کرد.

فناوران- شعار این کمپین «درخشش در رقابت ها» است و از فناوری AURA Sync بهره می گیرد. این فناوری که برای نخستین بار توسط ایسوس طراحی شده، شامل همگام سازی نورهای RGB در تمام قطعات یک سیستم است که از مادربورد و کارت گرافیک گرفته تا موس و کیبورد را به صورت هماهنگ نورپردازی می کند.
علاوه براین، تمام محصولات ایسوس با کالاهای برندهای زیاد دیگر نیز در هماهنگ سازی نوری سازگاری دارند.
فناوری AURA Sync ایسوس به سیستم  کاربران فراتر از یک سیستم معمولی جلوه ای زیبا می بخشد و شما با هماهنگ سازی نورهای RGB مادربورد، با دیگر قطعات سیستم، نهایت رنگ بندی جذاب و هارمونی را خواهید 
ساخت. 
نرم افزار بسیار ساده و آسان AURA Sync به هر کاربر این امکان را می دهد که از میان 9 جلوه پیش فرض ایسوس، جلوه های نوری دلخواه خود را انتخاب کند.
ایسوس قصد دارد با راه اندازی این کمپین، ویژگی AURA را بیش از بیش در میان همه دوستداران ارتقا دهد و از همه طرافداران خود دعوت می کند با گرفتن عکس های زیبا درباره این کمپین، در این رقابت شرکت کرده و برنده یک جایزه ارزشمند 
شوند.
این جوایز شامل تمام کالاهایی است که این ویژگی را در خود دارند.
تمام دارندگان محصولات AURA باید یک عکس زیبا و جذاب با محصول خود گرفته و در وب سایت این کمپین به آدرس https://www.asus.com/campaign/aura/global/campaigns.html ثبت کنند.
افرادی که سیستم های AURA ندارند هم می توانند در این رقابت شرکت کنند، کافی است یک عکس زیبا و مرتبط با این کمپین گرفته و لوگوی ایسوس AURA Sync را به آن اضافه کنند. 
همه افرادی که در این رقابت شرکت می کنند، باید عکس خود را در یک شبکه اجتماعی قرار داده و از هشتگ #ASUSAura در پست عکس استفاده کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :